Карате.

2-й об’єднаний чемпіонат світу (версія UWK).

Змагання відбулись у Італії.

Місцем проведення 2-го об’єднаного чемпіонату світу UWK стало італійський курортне місто Монтікатіні. Україна взяла участь у дисциплінах генеральне і контактне карате і посіла загальне 14 місце, завоювавши 2 золоті та по 5 срібних і бронзових медалей.

Суми представляли три спортсмени, студенти СумДУ, вихованці ДЮСШ «Авангард» Олександр МАЛЕНКО, Валентин ЗАБАРА і Марина ПРОКОПЕНКО, а також тренер збірної і керівник напрямку Генеральне карате в Україні Анатолій ЛОЗОВИЙ.

У драматичних змаганнях з командного куміте серед чоловіків Олександр Маленко і Валентин Забара стали бронзовими призерами Чемпіонату Світу в складі збірної України. Марина Прокопенко з четвертим результатом завершила фінал в ката серед жінок, у впертій боротьбі поступившись чемпіонці всього дві десяті бала.