Карате.

«Місто Лева».

Львівські успіхи сумчан.

Традиційний турнір з карате «Місто Лева» відбувся у Львові. Змагання стали заключним етапом всеукраїнських змагань UNITED BUDO CUP-2017. Протягом восьми місяців його учасники змагалися за різними версіями правил карате і Будо, демонструючи свою універсальну підготовку в бойових мистецтвах.

Сумщина у Львові була представлена клубами «Терра-Суми», «Воїн» (Конотоп) та «Легіон»(Свеса). Бійці області завоювал и 15 золотих, 10 срібних і 7 бронзових медалей.

В особистих змаганнях з ката чемпіонами стали Тимофій НИЧИПОРУК, Павло ОНОПРІЄНКО, Артур ПОНОМАРЬОВ, Олександр МАЛЕНКО, Катерина СОЛОВЙОВА; срібними та бронзовими медалями нагороджені Костянтин ПУЗЬ, Андрій КОВАЛЬОВ, Каріна ПОНОМАРЬОВА, Альона ТОМЧУК, Марина ПРОКОПЕНКО.

В особистому куміте перемогли Станіслав ЧАЛИЙ, Владислав ЦЕЛІК, Артур ПОНОМАРЬОВ, Олександр МАЛЕНКО, Арсен ШАШОЯН, призерами стали Кирило ОСТАПЕНКО, Максим НЕДОШИВКІН, Єгор ДАВИДОВ, Артем КОЗАЧОК, Павло ОНОПРІЄНКО, Роман РИБАЛОВ, Андрій МОСКАЛЕНКО, Владислав БИЛО та Данило МЕДВЕДЮК.

В командному ката конотопський «Воїн» був третій.

Повний комплект медалей завоював клуб «Терра-Суми» в командному куміте: золото у юнаків 12-13 років, срібло у юнаків 10-11 років і бронза у юнаків 14-15 років.

За підсумками року почесний титул «УНІВЕРСАЛ БУДО-2017» отримали Артур ПОНОМАРЬОВ (чоловіки 18 років і старше), Андрій КОВАЛЬОВ (юнаки 14-15 років), Станіслав ЧАЛИЙ (юнаки 12-13 років), Роман РИБАЛОВ (юнаки 10-11 років), Катерина СОЛОВЙОВА (дівчата 16-17 років) і Каріна ПОНОМАРЬОВА (дівчата 14-15 років).

Наші земляки здобули звання кращого в окремих розділах змагань. Титул «ГРАНД-ЧЕМПІОН В КАТА-2017» завоювали Артур ПОНОМАРЬОВ (чоловіки 18 років і старше), Павло ОНОПРІЄНКО (юнаки 14-15 років), Роман РИБАЛОВ (юнаки 10-11 років), Кирило БОНДАРЕНКО (хлопчики 9 років і молодше), Катерина СОЛОВЙОВА (дівчата 16-17 років), Каріна ПОНОМАРЬОВА (дівчата 14-15 років). Титул «ГРАНД-ЧЕМПІОН В КУМІТЕ-2017» завоювали: Олександр МАЛЕНКО (чоловіки 18 років і старше), Станіслав ЧАЛИЙ (юнаки 12-13 років) і Єгор ПАНАСЮРА (юнаки 10-11 років).