Бокс.

Україна – Шрі-Ланка.

Вечір боксу у Сумах.

У сумському манежі товариську матчеву зустрічі провели команди України та Шрі-Ланки.

 

В першому поєдинку боксерського вечора Євген Овсянніков з Умані у ваговій категорії до сорока дев’яти кілограмів святкував перемогу над  Індікою Перера вивівши вперед  «синьо-жовту» команду.

Закріпив перевагу українців у другому поєдинку Олександр Соломенніков з Івано-Франківська який в вазі п’ятдесят два кілограми здолав Маліта Прабашвара.

Інтрига боксерського вечора відновилась після поєдинку тростянчанина Владислава Сторчуна та Нувана Амараванша у ваговій категорії п’ятдесят шість кілограмів. За підсумками трьох раундів судді віддали перемогу шріланкійцю.

Але вже в наступному поєдинку питання про команду-переможницю  було закрите. В ньому Кавішкі Гунаратне (вагова категорія вісімдесят один кілограм) протистояв сумчанин Богдан Головач, який нині виступає у ваді шістдесят чотири кілограми. Не зважаючи на різницю у вазі на домашньому ринзі Богдан переміг шрі-ланкійського боксера і приніс команді України перемогу.

Останніми на ринг вийшли супертяжі – вага понад дев’яносто один кілограм – вінничанин Іван Юренко та Лахіру Ратнадівакара. У цьому двобої судді зафіксували нічию. Таким чином вечір боксу завершився перемогою «синьо-жовтої» команди».