Панкратіон.

Чемпіонат Європи.

На чемпіонаті Європи з панкратіону, який пройшов в м.Бріндізі (Італія), збірна України без медалей не залишилася. У цьому велику роль зіграли сумські спортсмени, які склали половину збірної, включаючи молодіжний склад.

Перший день Чемпіонату закінчився досить непогано, незважаючи на багато факторів, які перешкоджали досягненню нашими кадетами і юніорами високих показників. Однак команда України навіть в таких умовах не поступилася. Сумчани серед кадетів та юніорів виграли по чотири золотих, срібних і бронзових медалей. В особистому заліку чемпіонами стали Коломієць Дмитро (ОДЮСШ), Альберт Мосьпан (СО ДЮСШ єдиноборств), Михайличенко В’ячеслав (КДЮСШ єдиноборств) і Цилуйко Владислава (ДЮСШ «Старт»). Відзначилися і були також нагороджені Голомідов Антон, Чорний Артем, Одинцов Олександр, Подоляка Олексій і Костенко Олександр.

У другій змагальний день було розіграно дванадцять комплектів нагород в розділі «Pankration Athlima» серед дорослих, разом з якими взяли участь і спортсмени юніорського віку. У шести вагових категоріях збірна України взяла першість. Чемпіонами серед сумчан стали Баранов Дмитро (в/к 60 кг), Ленда Богдан (в/к 71 кг) та Сушко Олена (в/к 71 кг), що представляють ФСТ «Спартак». Разом з ними на п’єдестал піднялися Михайличенко В’ячеслав (в/к 84 кг), Костенко Олександр (в/к 66 кг), Кирило Горобець (в/к 71 кг) та Никонець Денис (в/к 60 кг).

Останній день Чемпіонату Європи з панкратіону проводився за правилами повного контакту і на килим вийшли елітні бійці панкратіону європейського континенту. Чемпіоном серед дорослих у в/к 60 кг став студент інституту фізичної культури Сумського педуніверситету Никонець Денис, якого пропустив вперед один з його наставників — Дмитро Баранов, який став срібним призером у цій же ваговій категорії. Титул чемпіона Європи за 4 секунди до кінця фінальної зустрічі у в/к 71 кг судді не дали можливості завоювати ще одному представнику Сум Кирилу Горобцю. Порушуючи регламент і правила змагань, судді прийняли рішення переглянути весь бій і винести рішення на користь суперника, при цьому не залишивши шансу на перемогу. Протест української сторони розглядати з незрозумілої причини не стали. Призером в даному розділі також став Михайличенко В’ячеслав, представник СК «Спарта». Юніори від старших товаришів не відстали. Шансів нікому не залишив у в/к 77 кг сумчанин Михайличенко В’ячеслав (КЗ КДЮСШ єдиноборств), вигравши чотири зустрічі. Срібло також вибороли студенти інституту фізичної культури Сумського педагогічного університету Альберт Мосьпан в/к 60 кг (СО ДЮСШ єдиноборств), Костенко Олександр в/к 66 кг і Одинцов Олександр в/к 71 кг, що представляють ДЮСШ «Спартаківець» м.Суми. Бронзу у в/к 71 кг завоював ще один студент цього навчального закладу, який представляє СО ДЮСШ «Старт» Подоляка Олексій.

Уже через два тижні починається підготовка до Чемпіонату світу і України, які пройдуть восени.

До змагань переможців та призерів підготував тренерський склад: Чередниченко С., Томенко О., Зернов Є., Гордієнко В., Артюх А., Артюх М., Сушко О. , Неткачев Д., Корилець С., Гавриш С. і Міщенко О.