Баскетбол.

Полтавське «срібло» «Сум».

У селі Глоди на Полтавщині пройшов турнір зі стрітболу у рамках змагань USL 3×3. Як повідомляє сайт basket.sumy.ua у турнірі брали участь 21 команда. Серед яких дві сумські – «Суми» та «Podliva». Команди були розділені на 5 груп.

 

Згідно з жеребом обидві наші команди потрапили до однієї відбіркової групи. В першій грі «Суми» перемогли «Suns» (12:4), а «Podliva» поступилась «Alt-J»  (9:10). У другому турі групового етапу  «Podliva» перемогла «Suns» (13:10), а «Суми» перемогли «Alt-J» (9:8).  В третій грі сумські команди зустрілись між собою і перемогу святкували «Суми» (18:1). Таким чином, «Суми» здобули перше місце у групі і путівку у плей-офф, а «Podliva» з однією перемогою розташувалась на третьому місці в групі і 13 у загальному рейтингу.

 

На шляху до фіналу «сумчани» у 1/4 фіналу перемогли «Ураган update» (11:8), а у півфіналі познущались над першим номером за рейтингом у турнірі – «KR City» (21:8).

 

У фінальній грі «Суми» грали з «Бомжами» (2 команда рейтингу), де поступились з рахунком 14:20. У підсумку “Суми” заробили 85 очок для свого рейтингу.

 

«Суми»: Максименко Анатолій, Каляев Іван, Кожемякін Андрій, Лемешевський Олександр.

«Podliva»: Сілантьев Стас, Близнюк Євген, Горовий Ігор, Орлов Євген.