Радіопеленгація.

Чемпіонат України.

IMG_0999

В місті Львів відбувся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях серед дорослих, юніорів та юнаків і всеукраїнські змагання зі спортивної радіопеленгації серед учнівської молоді.

300 спортсменів з 15 областей та гості з Чехії змагалися у чотирьох видах програми.

Представники Сумщини здобули 9 золотих, 9 срібних та 8 бронзових нагород. Дмитро Денисенко оформив “золотий” хет-трік, Єгор Редька до “золотого” дубля додав срібну медаль, Артем Мальований здобув золоту та бронзову медаль, Анатолій Поповченко зібрав повний комплект нагород, Єлизавета Мирошниченко – 1 бронзову, Ельвіра Ничипорук – золоту та 2 бронзові, Вікторія Панасенко – по одній срібній та бронзовій, Ольга Новак – 2 бронзи, Олена Богатир – по дві золоті і бронзові, Марія Пугач – срібну та дві бронзові медалі.

У всеукраїнських змаганнях учнівської молоді Сумська область посіла перше місце, друга Вінницька, третє Волинцька область. У загально командному заліку чемпіоната України дорослі, юніори, юнаки перше місце Київ, друге Сумська, трете Вінницька область.

Ці змагання були третім заключним етапом відбору до юнацької національної збірної команди України. За підсумком рейтингу 7 Сумчан будут представляти нашу державу на чемпіонаті Світу якій відбудеться з 30 червня по 4 липня у Словаччині.