Легка атлетика.

Командний чемпіонат України.

beg_start

У Кропивницькому завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат до 18-ти років. Атлети Сумської області здобули на доріжках і в секторах стадіону «Зірка» сім медалей різного ґатунку.

В одному та двох кроках від п’єдесталу пошани завершили змагання зі спортивної ходьби на дистанції 5 000 метрів Аліна Ткач та  Анастасія Лукашевич. У юнаків на вдвічі довшій дистанції Ігор Гончаренко здобув «бронзу». В бігові на півтори тисячі метрів «бронзовий» час показала Валерія Кравченко. На стометрівці у дівчат Вікторія Луніка фінішувала третьою, а на дистанції 200 метрів – другою. В метанні диску Олексій Кирилін здобув «золото», а Євген Максименко – «срібло». В штовханні ядра Олексій здобув ще одну «золоту» медаль.