Легка атлетика.

Чемпіонат Європи в приміщенні.

plotitsyna

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні, який стартував у Белграді, розіграли перші комплекти медалей.

Анна Плотіцина показала найкращий результат у своїй кар’єрі, – повідомляє сайт ФЛАУ.

Уродженка Сум фантастично долала коло за колом з бігу на 60 метрів з бар’єрами. А у фіналі  спортсменок двічі повертали на старт. Спочатку суддя показала червону картку норвежці Ізабель Педерсен, проте та зуміла довести свою правоту і повернулася на доріжку. Вдруге була вже зелена картка. Піднімали дівчат і втретє, проте цього разу ті не встигли почати біг. Попри таку нервову ситуацію Анна Плотіцина зуміла проявити свої бійцівські якості і на фініші від бронзової медалі її відділила лише одна сота секунди – 7,96 с. А у півфіналі Анна встановила новий особистий рекорд – 7,92 с. З попереднього досягнення, встановленого 24 лютого, вона скинула відразу шість сотих секунди. Чемпіонкою Європи у приміщенні стала німкеня Сінді Роледер (7,88 с). Аліна Талай з Білорусі (7,92 с) і Памела Дуткевич з Німеччини (7,95 с) стали срібною і бронзовою медалістками відповідно.