// Індорхокей. | Спорт.Суми.Юа — Sport.Sumy.ua
03 30 2017

Індорхокей.

«Восходящие звездочки»: золотий дубль сумчан.

indoor_

Підопічні Діани Тагієвої та Наталії Ткач здобули золоті медалі турніру

 

 

 

Хлопці 1 2 3 4 Очки М’ячі Місце
1. «Козаки» м. Суми   7-1

3

6-3

3

1-7 12 23/8 1
5-2

3

5-2

3

0
2. ДЮСШ «Барса»              

м. Шостка

1-7

0

  6-0

3

  3 17/21 2

 

2-5

0

8-9

0

 
3. СДЮШОР ХК «Мінськ»

 м. Мінськ

3-6

0

2-6

0

  0-11 3 16/25 3
2-5

0

9-8

3

0
4. СДЮШОР «Динамо-2004»

м. Суми*

 

7-1

   

11-0

  6 18/1 4

 

 

* — команда виступала поза конкуром.

 

 

 

Дівчата 1 2 3 4 5 6 Очки М’ячі Місце
1. «Сумчаночка»

м. Суми

  6-2

3

5-4

3

6-2

3

14-2

3

12-2

3

15 43/12 1
2. «Торнадо»

м. Суми

2-6

0

  5-2

3

11-1

3

11-0

3

9-1

3

12 38/10 2
3. СДЮШОР ХК «Мінськ»

м. Мінськ

4-5

0

2-5

0

  3-4

0

7-1

3

2-3

0

3 18/18 5
4. СДЮШОР «Динамо»             

м. Суми

2-6

0

1-11

0

4-3

3

  4-2

3

3-7

0

6 14/29 4
5. «Смайли»

м. Суми

2-14

0

0-11

0

1-7

0

2-4

0

  2-2

1

1 7/38 6
 

6.

«Ніка»

м. Суми

2-12

0

1-9

0

3-2

3

7-3

3

2-2

1

  7 15/28 3

 

 

Кращі гравці команд:

«Сумчаночка»: Дар’я Гладнєва

«Торнадо»: Валерія Бездітько

«Ніка»: Маргарита Михайлюк

СДЮШОР «Динамо»: Дар’я Коляденко

СДЮШОР ХК «Мінськ» (дівчата): Яна Мороз

«Смайли»: Олександра Тетявкіна

«Козаки»: Денис Обозний

СДЮШОР ХК «Мінськ» (хлопці): Максим Давидович

КДЮСШ «Барса»: Назар Батєха

СДЮШОР «Динамо-2004»: Карина Петрова

 

Кращим воротарем турніру серед хлопців визнаний Павло Ропот (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

Кращим воротарем турніру серед дівчат визнана Юлія Приємко (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

Кращим захисником турніру серед хлопців визнаний Іван Алісов (КДЮСШ «Барса»)

Кращим захисником турніру серед дівчат визнана Сніжана Міняйло («Торнадо»)

Кращим нападаючим стала Валерія Стародуб («Сумчаночка»)

Приз справжній капітан отримав Юлія Бобровицька («Ніка»)

Титул Містер турніру отримав Владислав Тагієв («Козаки»)

Титул Міс турніру отримала Анастасія Гриневич (СДЮШОР ХК «Мінськ»)

Кращим гравцем серед хлопців XII міжнародного дитячого турніру «Восходящие звездочки — 2017» став Максим Українець («Козаки»)

Кращим гравцем серед дівчат XII міжнародного дитячого турніру «Восходящие звездочки — 2017» стала Віталіна Власенко («Сумчаночка»)

 

Пам’ятними призами відзначені тренери команд: Наталія Ткач («Сумчаночка» та «Смайли»), Олена Свистюр («Торнадо» та «Ніка»), Олена Матвєєнко (СДЮШОР «Динамо»), Наталія Алексеюк (СДЮШОР ХК «Мінськ», дівчата), Наталія Кукарина (СДЮШОР «Динамо-2004»), Діана Тагієва («Козаки»), Ілля Мороз та Ігор Яковенко (КДЮСШ «Барса»), Олексій Станілевич (СДЮШОР ХК «Мінськ»).

Оставить Комментарий