Стрільба з лука.
Чемпіонат України в приміщенні (результати).
В індивідуальних змаганнях «срібло» здобув сумчанин Вадим осенко, «золото» – студентка ДПУ Лідія Січеннікова. Лідія додола до цього «срібло» в «команді». У чоловіків срібні медалі в командних змаганнях здобули сумчани Микита Шишкін, Олексій Гунбін та Олександр Скачок. Команда Сумщини посіла четверте загальнокомандне місце.
Індивідуальні змагання
Чоловіки
…2. Вадим БОСЕНКО (Сумська)
Жінки
- Лідія СІЧЕНІКОВА (Чернівецька)
Командні змагання
Чоловіки
…2. Микита ШИШКІН, Олексій ГУНБІН, Олександр СКАЧОК
Жінки
…2. Лідія СІЧЕНІКОВА, Тетяна ДОРОХОВА, Олена АЛБУЛЕСА