Легка атлетика.

Наша землячка виконала норматив для участі у ЧЄ-2017 у приміщенні.
Plotitsyna_Anna(1)

У Києві відбулися традиційні всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні “Різдвяні старти”.

Для багатьох вітчизняних атлетів вони стали початком нового зимового сезону, який увінчає чемпіонат Європи у приміщенні (3-5 березня, Белград, Сербія). Кваліфікаційні нормативи, встановлені ЄА для допуску на континентальну першість, були одним з критеріїв оцінки результатів. Перевищити їх на “Різдвяних стартах” вдалося, зокрема, і нашій землячці.

У бігу на 60 метрів з бар’єрами Анна Плотіцина двічі показувала однаковий час – 8.19 с, який на п’ять сотих швидше за норматив ЄА.

На “гладкій” 60-метрівці перемогу здобула Христина Стуй – 7.35 с (норматив – 7.42 с). На цій дистанції також змагалася і Плотіцина, і посіла друге місце (7.47).