Біатлон.

Кубок світу.

biathlon6

В Обергофі пройшла жіноча гонка переслідування в рамках Кубка світу з біатлону. На жаль, українські біатлоністки не змогли показати високих результатів.

В середині гонки піднявся вітер, що відбилося на результатах під час стрільби стоячи. Так Юлія Джима, яка чисто відстрілялася на лежці, однак допустила 5 промахів на стійці. Саме Джима і показала у підсумку кращий результат серед українок, фінішувавши 15-ю.

Знялася після 3-го вогневого рубежу Олена Підгрушна, яка допустила відразу три промахи.

Доволі невдало провела гонку уродженка Сум Анастасія Меркушина, яка стартувавши 19-ю фінішувала 39-ю.

Тим часом покращила своє стартове місце сумчанка Юлія Журавок – стартувавши 55-ю, українка змогла відіграли кілька позицій фінішувати 47-ю.