Баскетбол.

«Ліга Сумщини».

basket

В баскетбольній «Лізі Сумщини» «МедІнс-1» приймав «Еру». Першу чверть виграли номінальні гості (11:7), але «медики» в другій не лише відіграли чотири пункти, але і вийшли вперед на 9 очок (26:13). Але на більше команди не вистачило – «МедІнс» відав супернику дві наступні чверті (10:17 та 9:16) і гру в цілому (52:57).

Чинний чемпіон – «9-й Квартал» в матчі проти «К-9» впевнено взяв три перші чверті поєдинку (18:16, 11:3, 28:15) дозволив собі розслабитись в заключній (18:23) і переміг в підсумку з рахунком 75:57.

МедІнс-1 — ЕРА – 52-57

(7-11, 26-13, 10-17, 9-16)

9-й КВАРТАЛ — К-9 – 75-57

(18-16, 11-3, 28-15, 18-23)

В турнірній таблиці чемпіонату поки без втрат очок йдуть «СумДУ», «9-й квартал» та «Партизан» з Путивлю. Але «політехніки при цьому зіграли чотири матчі, «кварталів ці» – три», а путивляни – лише один.