Карате.

Чемпіонат Європи.

ugnich

Національна збірна України вирушає до Франції на перший головний старт сезону – чемпіонат Європи, що пройде 5-8 травня в Монпельє. Про це повідомляє сайт Української федерації карате.

Це буде вже 51-й за ліком чемпіонат Європи з карате. Турнір збере 500 спортсменів з 50 країн. В програмі змагань – 16 комплектів нагород: 12 в куміте та 4 в ката.

На татамі в Montpellier Arena вийдуть представників України. До складу національної збірної відповідно вимогам УФК увійшли спортсмени, що стали переможцями або призерами чемпіонату України 2015 року в Іллічівську, або посіли високі місця на провідних міжнародних турнірах – попередніх чемпіонатах Європи та світу та етапах Прем’єр-ліги Карате-1. В складі “синьо-жовтої” збірної до Франції відправляється і сумчанин Ігор Угніч.