Дзюдо.
«Кубок Перемоги».
Традиційний весняний турнір з дзюдо зібрав на татамі спортивного комплексі СумДУ понад дві сотні спортсменів з України, Білорусі та Росії.
За два дні змагань спортсмени розіграли 44 комплекти медалей. В підсумку збірна команда Сумської області посіла перше загальнокомандне місце. Другими стали спортсмени Харківщини, третіми – «збірники» Білорусі.
Серед досягнень сумчан відзначимо юнаків вагової категорію 42 кілограми і дівчат у вазі 48 кг, які у своїх вагових категоріях «зібрали» повні комплекти нагород.