Волейбол.
Чемпіонат України (супер-ліга).
У заключному матчі другого фінального туру «Хімпром-СумДУ» поступився харківської «Юракадемії».
Перші два сети вийшли не просто рівними, а навіть десь з невеликою перевагою сумчан. У всякому разі велику частину часу саме вони лідирували в рахунку, але довести справу до потрібного для себе результату не змогли. В стартовій партії гості були попереду після другого технічної перерви 13:16. Потім харків’яни вирівняли становище, але «Хімпром-СумДУ» знову повів – 23:21 та 24:23. На жаль, довести партію до перемоги, маючи сетбол, не вдалося – 27:25 перемогла «Юракадемія».
У другій партії ситуація майже повторилася. Знову після другого технічної перерви вела сумська команда 14:16. Після цього була рівність до рахунку 23:23 а вирішальні два очки виграли господарі поля – 26:24.
Що стосується третього сету, то тут переломний момент настав після того, як «Хімпром-СумДУ», ведучи 9:10, програв чотири очки поспіль – 13: 9. Далі харків’яни тільки збільшували свою перевагу.
Чемпіонат України з волейболу.
Чоловіки. Суперліга
Другий етап. Другий тур.
Група Б. Харків
«Юракадемія» (Харків) – «Хімпром-СумДУ» (Суми) – 3: 0 (27:25, 26:24, 25:18)
– Дуже прикро програвати такі матчі, – сказав відразу ж після його закінчення головний тренер сумчан Микола Пасажін. – Якби ми змогли виграти два перші сети, то результат був би зовсім іншим. На жаль, ми опинилися зараз в такому становищі, коли у нас явно не вистачає ударної потужності в атаці. Проте, я хочу подякувати хлопцям за гру і дуже сподіваюся, що в наступному турі у себе вдома в Сумах ми постараємося не тільки показати гідний волейбол перед своїми вболівальниками, а й набрати очки.
Матчі |
Очки |
Співвідношення партій |
||
1. | «Барком-Кажан» |
4 |
10 |
11 – 3 |
2. | «Юракадемія» |
4 |
8 |
9 – 5 |
3. | «Хімпром-СумДУ» |
4 |
0 |
0 – 12 |
Третій тур фінального етапу чоловічої Суперліги пройде з 15 по 17 квітня в Сумах.