Стрільба з луку.

Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед СДЮШОР, УФК, ДЮСШ та ФСТ.

luk

Вихованці спортивних шкіл, училищ фізкультури та фізкультурно-спортивних товариств змагались в Новій Каховці.

В командних змаганнях команда сумської ШВСМ – Олександр СКАЧОК, Владислав ЛEСНЯК та Олексій НАЗАРЕНКО – посіла п’яте місце. Валентин КУЦИЙ, Вадим БОСЕНКО та Олександр МАЗЕПА посіли дев’яте місце.

На дев’ятому місці завершили змагання «динамівки» Ірина ХОЧИНА, Леся СНАГОЩЕНКО  та Інна ШИШКІНА.

В індивідуальних змаганнях cтудент НН Інституту фізичної культури Дмитро МАРЧЕНКО виборов срібну медаль в особистій першості. На дев’ятому місці завершив змагання Владислав ЛEСНЯК, 17-тими завершили турнір Олександр СКАЧОК та Костянтин КОРІНЧЕНКО, 33-те місце в підсумковому протоколі посіли Олексій НАЗАРЕНКО, Олександр МАЗЕПА, Вадим БОСЕНКО та Валентин КУЦИЙ. 17-те місце посіли Ірина ХОЧИНА та Інна ШИШКІНА, 33-те Леся СНАГОЩЕНКО.

Серед «блочників» восьме місце посів Олександр МАЛУШИН , 18-те – Роман ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ.