Футбол.

«Ліга «Барси»-2016. Анонс.

IMG_7141Третій тур турніру «Ліги «Барси» сезону 2016-ть пройде в неділю, 24-го квітня.

Чергові матчі анонсує сайт ФФС.

Група С

Першими (о 12:00) на поле ФЦ «Барса» вийдуть «Технологія» та «СумДУ-2». В попередньому турі «технологи» в «суху» поступились «Динамо» (0:4), а дубль «політеху» розписав «мирову» з «Колумбією». Остання о 13:00 зустрінеться на полі з лідером групи – «Динамо», яке в двох матчах двічі перемогло суперників. Додамо, що «динамівці» поки в турнірі не пропускали.

Група А

О 14:00 розпочнеться матч «Sagacitas»- «Сучасник». Після перемоги над «медиками» в першому турі «благодійники» в другому поступились новоспеченим чемпіонам України серед студентів. При цьому, нагадаємо, двічі в складі «СумДУ» відзначився головний тренер «політехніків» Сергій Песоцький. «Сучасник»програвши «СумДУ» та «МедІнсу», поки не може похвалитись жлдним набраним очком. О 15:00 в «політехівському» дербі зустрінуться «МедІнс» та «СумДУ»

Група В

О 16:00 господарі поля – «Барса» – прийматимуть інтернаціональну команду. «Барса», яка пропустила матч першого туру, в другому поступилась «Медцентру БДР». «International» в двох матчах відкривав рахунок, але в підсумку програвав – «Медцентру» та «Прокуратурі». Закриють третій ігровий дер турніру о 17:00 «Прокуратура» – «Медцентр БДР». Остання зустріч команд відбулась в рамках розіграшу Кубку міста Суми з футзалу і тоді перемогу з рахунком 5:3 святкували медики.