Футбол.
“Ювілей” Гусева.
Матч Чемпіонату України проти луганської «Зорі» став для Олега Гусєва 550-м в кар’єрі.
Півзахисник «Динамо» став третім гравцем після Олександра Шовковського та Олега Шелаєва, які досягли цього рубежу в рядах вітчизняних команд за роки незалежності.
303 зустрічі Гусєв відіграв в чемпіонатах України, 97 – за національну збірну, 96 – в єврокубках, 48 – в Кубку України і 6 – в Суперкубку України. На клубному рівні Олег 425 разів виходив на поле в рядах «Динамо» і 28 – у складі «Арсеналу».