Баскетбол.

«Brovary Basketball 2016».

basket

Жіноча команда Сумського державного університету взяла участь у турнірі «Brovary Basketball 2016», який проходив в місті Бровари. Повідомляє про це basket.sumy.ua. У турнірі брали участь 7 команд: МОБІ (Бровари), Житомир, НМУ (Київ), Ladies Legion (Київ), Constanta (Київ), СумДУ (Суми) та минулорічний переможець НУБіП (Київ).

Матчі турніру складалися з двох ігрових відрізків по 15 хвилин.

Сумська команда потрапила в групу разом з господарями турніру командою – МОБІ (Бровари) та НМУ (Київ). Першу гру команді Олексія Мельника довелося грати вже з знайомої командою Національного медичного університету, з якою сумчанки зустрічалися на універсіаді і перемогли з рахунком 55:51. В цей же раз сумчанки програли з рахунком 25:43.

У другій грі «СумДУ» зустрівся з господарями турніру. Сумські баскетболістки на рівних билися з господарками турніру в першій половині матчу – на перерву команди пішли за рахунку 19:19. Перерва в грі знову не пішов на користь «СумДУ» – набравши лише 5 очок у другій половині, команда програла з рахунком 41:25 і не змогли поборотися за медалі.

Перше місце в підсумку посіла команда з Житомира, яка в захоплюючому фіналі обіграла господарів турніру «МОБІ» з рахунком 38-35. Третє місце залишилося за командою ветеранів Ladies Legion, які обіграли НМУ 57:36.

Ladies Legion – Житомир 32:42

Сonstanta – НУБіП 20:42

НМУ – СумДУ 43:25

Ladies Legion – Constanta 53:24

МОБІ – НМУ 49:47

Ladies Legion – НУБіП 47:32

Житомир – НУБіП 41:35

МОБІ – СумДУ 41:24