Футбол.
Чемпіонат СОО ДЮФЛ України (3 тур).
Молодші юнаки (2002 р.н.)
Група «А» (північ)
“ДЮСШ” (Кролевець) – “ДЮСШ” (Глухів) – матч перенесено
“КДЮСШ” (Шостка) – “ДЮСШ” (Ямпіль) – 3:3
“ДЮСШ” (Конотоп-1) – “ДЮСШ” (Конотоп-2) – 2:1.
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
|
1 |
“ДЮСШ” (Конотоп)-1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
7-4 |
6 |
2 |
“ДЮСШ” (Глухів) |
2 |
1 |
1 |
0 |
4-0 |
4 |
3 |
“КДЮСШ” (Шостка) |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-7 |
4 |
4 |
“ДЮСШ” (Кролевець) |
2 |
1 |
0 |
1 |
6-6 |
3 |
5 |
“ДЮСШ” (Конотоп)-2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-6 |
3 |
6 |
“ДЮСШ” (Ямпіль) |
3 |
0 |
2 |
1 |
5-8 |
2 |
Група «Б» (південь)
“Фрунзенець” (Суми) – “Нафтовик” (Охтирка) – 3:0
“ДЮСШ” (Краснопілля) – “ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-1″ (Суми) – 0:8
“ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-2” (Суми) – “ДЮСШ” (Сумський р-н) – 5:2.
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
|
1 |
“ОДЮФШ ФЦ “Барса-1” (Суми) |
3 |
3 |
0 |
0 |
15-1 |
9 |
2 |
“ОДЮФШ ФЦ “Барса-2” (Суми) |
3 |
2 |
0 |
1 |
10-5 |
6 |
3 |
“Фрунзенець” (Суми) |
3 |
2 |
0 |
1 |
5-2 |
6 |
4 |
“ДЮСШ” (Сумський р-н) |
3 |
1 |
0 |
2 |
10-12 |
3 |
5 |
“Нафтовик” (Охтирка) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-6 |
3 |
6 |
“ДЮСШ” (Краснопілля) |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-19 |
0 |
Старші юнаки (2000 р.н.)
Група «А» (північ)
“ДЮСШ” (Кролевець) – “КДЮСШ” (Шостка) – матч перенесено
“ДЮСШ” (Глухів) – “ДЮСШ Агробізнес TSK” (Ромни) – 2:1
“Гімназія №1” (Конотоп) – “ДЮСШ” (Конотоп-2) – 1:2
Вихідна: “ДЮСШ” (Конотоп-1)
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
|
1 |
“ДЮСШ” (Конотоп)-1 |
2 |
2 |
0 |
0 |
5-1 |
6 |
2 |
“ДЮСШ” (Конотоп)-2 |
2 |
2 |
0 |
0 |
3-1 |
6 |
3 |
“ДЮСШ” (Глухів) |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-3 |
4 |
4 |
“Гімназія №1” (Конотоп) |
2 |
0 |
1 |
1 |
2-3 |
1 |
5 |
“КДЮСШ” (Шостка) |
1 |
0 |
0 |
1 |
1-2 |
0 |
6 |
“ДЮСШ Агробізнес ТСК” (Ромни) |
2 |
0 |
0 |
2 |
1-5 |
0 |
7 |
“ДЮСШ” (Кролевець) |
0 |
0 |
0 |
0 |
0-0 |
0 |
Група «Б» (південь)
“ДЮСШ” (Тростянець) – “ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-1” (Суми) – 0:2
“Фрунзенець” (Суми) – “ДЮСШ” (Лебедин) – 5:3
“ДЮСШ” (Недригайлів) – “Нафтовик” (Охтирка) – 2:2
“ДЮСШ” (Краснопілля) – “ДЮСШ” (Лебединський р-н) – 2:0
“ОДЮФШ «ФЦ «Барса»-2” (Суми) – “ДЮСШ” (Сумський р-н) – 4:1.
Команда |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
|
КЛУБ |
І |
В |
Н |
П |
М |
ОЧКИ |
|
1 |
“Фрунзенець” (Суми) |
3 |
2 |
1 |
0 |
8-4 |
7 |
2 |
“ДЮСШ” (Недригайлів) |
3 |
1 |
2 |
0 |
3-2 |
5 |
3 |
“ОДЮФШ ФЦ “Барса-2″” (Суми) |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-6 |
4 |
4 |
“ДЮСШ” (Сумський р-н) |
3 |
1 |
1 |
1 |
2-4 |
4 |
5 |
“ДЮСШ” (Краснопілля) |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-2 |
4 |
6 |
“ОДЮФШ ФЦ “Барса-1″” (Суми) |
2 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
4 |
7 |
“Нафтовик” (Охтирка) |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-4 |
4 |
8 |
“ДЮСШ” (Лебедин) |
2 |
1 |
0 |
1 |
7-5 |
3 |
9 |
“ДЮСШ” (Тростянець) |
3 |
1 |
0 |
2 |
2-5 |
3 |
10 |
“ДЮСШ” (Лебединський р-н) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0-5 |
0 |