Неолімпійські види.

Неоуніверсіада 2015.

eI4uYSZWDVIВ Києві відбулися студентські спортивні ігри з не олімпійських видів спорту (Неоуніверсіада 2015).

Сумський педагогічний університет був представлений двома видами спорту: спортивна та фітнес аеробіка і сумо.

У змаганнях з фітнесу наші студентки Інституту фізичної культури Анастасія Іванова, Ольга Мариченко, Марина Фуртат, Ріта Петренко, Сандра Уедраого, Катерина Великодна, Марина Рудик посіли 2 місце , а у виступах трійок – 3 місце.

Щодо сумо, то студенти педуніверу вибороли 4 медалі. Станіслав Левенок став срібним призером у вазі -115 кг та абсолютній категорії. Владислав В’юн у ваговій категорії 115 кг здобув бронзову нагороду, першокурсниця Маргарита Ткаченко у вазі 65 кг – посіла 3 місце.