Пляжний волейбол.

EEVZA U-18.

beach_volleybollУкраїнські пари Олег Вінічук/Михайло Свирид з Рівного та Владислава Фенько/Олена Болотнікова із Сум увійшли в сімку кращих на змаганнях EEVZA U-18, які відбулися у Вірменії. Як повідомляє сайт ФВУ, перші в історії міжнародні змагання з пляжного волейболу, які відбулися у Вірменії, проводилися в 100 км від Єревана на березі озера Севан – в умовах середньогір’я на висоті 1900 м.

Україна була представлена не першими номерами, так Вінічук/Свирид були четвертими в чемпіонаті країни, а Фенько/Болотнікова – срібними призерами. Інші команди-учасниці були представлені гравцями, які гратимуть на найближчому чемпіонаті Європи (U-18), який відбудеться в Ризі. Крім того, на свої перші міжнародні змагання вони відправилися без тренерів.

В групі «С» Болотнікова/Фенько обіграли російську пару Мовчан/Шведова – 2-0 (21:14, 22:20) та поступилися майбутнім переможцям змагань латвійській парі Граудіна/Нечипорука – 0-2 (10:21, 12:21). В першому колі плей-офф із суперниками теж не пощастило – українки зазнали поразки в матчі з парою, яка в підсумку стала другою – Карабіновіч/Аврамчук з Білорусі – 0-2 (13:21, 13:21). Після цього дівчатка змагалися за 5-8-е місця. Тут вони спочатку перемогли ще одну російську пару – Бочарова/Циганова – 2-0 (21:15, 21:19), а потім програли естонкам Гулі/Пертенс – 1-2 (18:21, 21:17, 8:15). У підсумку – шосте місце.

Вінічук/Свирид у підсумку посіли  сьоме місце.