Футбол.

Чемпіонат України.

20Двоє вихованців сумського футболу зустрілись по різні боки футбольної барикади – дніпродзержинська «Сталь» Олександра Бандури приймала київське «Динамо» Олега Гусева. «Сталевари» відкрили рахунок в цій зустрічі вже на другій хвилині матчу, але в підсумку «динамівці» святкували перемогу з рахунком 2:1. Відзначимо, що другий гол в ворота Бандури з «точки» забив Гусев. Команди цей матч догравали в десятьох – спочатку (на 52-й хвилині) в меншості залишились діпродзержинці, пізніше 9на 60-тій) арбітр урівняв склади вилучивши і динамівця. Ще один наш земляк – динамівець Сергій Рибалка – матч пропускав через вилучення в матчі за супер-кубок.

Нагадаємо, влучним ударом по воротах суперника напередодні відзначився Антон Шиндер.