Біатлон.

Юніорський чемпіонат України з літнього біатлону.

800px-20140212_biathlon_targetВ Чернігові стартував юніорський чемпіонат України з літнього біатлону. Стартували змагання зі спринту на ліжероллерах серед юніорів дистанції 10 кілометрів. Глухівчанин Денис Насико, який допустив лише один промах, фінішував з другим часом. Юніорки долали дистанцію в 7 кілометрів. Першість забігу у чемпіонки світу серед юніорів, дворазової чемпіонкою Європи серед юніорів уродженки Сум Анастасії Меркушиної. «Бронзу» здобула сумчанка Яна Пустовалова.

В гонці переслідування бронзову медаль в скарбничку збірної команди Сумської області додав Богдан Цимбал. У юніорок Меркушина оформила золотий» дубль. Пустовалова змогла покращити свої стартові позиції і фінішувала другою.