Спортивна радіопеленгація.

Чемпіонат України.

В м. Львів пройшов чемпіонат Украйни зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях серед дорослих, юніорів та юнаків.

150 спортсменів з 13 областей, та гості з Чехії змагалися в чотирьох видах програми (спринт, класичні дистанцій 3,5 та 144 МГц, радіооріентування).

Наша область була представлена юніорами та юнаками які показали відмінні результати і в загальнокомандному заліку чемпіонату посіли друге місце, поступившись збірної м. Києва і випередивши команду Волинської області .

Мальований Артем став абсолютним чемпіонам одержавши перемогу в усіх чотирьох видах програми, Денисенко Дмитро здобув срібло і дві бронзи (обидва серед юнаків до 14 років).

В активі Надточий Руслана дві золоті медалі і одна срібна, Надточий Ростислав зібрав повний комплект нагород, а Редька Тарас – одну бронзову медаль серед юніорів.

Івашина Антон виборов одну бронзову нагороду серед юнаків до 16 років.

Всі спортсмени – вихованці Максима Редькі.

DSCN3034.JPG1

Відзначились у Львові і вихованці Сергія Щербаня:

Богатир Олена 3 – золоті, 1 – срібна серед дівчат до 14 років.

Пугач Марія 2 – золоті, 1 -срібна серед дівчат до 16 років.

Довгопол Ростислав 1 – срібна, 1 – бронзова серед юніорів. Тренер Михайло Пугач.

Гурікова Катерина 1 – золота, 3 – срібні серед дівчат до 14 років.

Поповченко Анатолій 1 – золота, 2 – срібні серед юнаків до 16 років. Тренер.

Для спортсменів до 16 років ці змагання були третім заключним етапом відбору до юнацької збірної команди України яка в червні прийме участь в чемпіонаті Європи у Польщі.

Сім юнаків з Сумщини будуть представляти Україну в складі збірної команди.