Хокей на траві.

Українки сьомі в Дубліні.

Збірна команда України з хокею на траві (складена з вихованок сумської школи хокею) посіла сьоме місце у другому раунді кваліфікаційного турніру “Світовий Ліги”.

На груповому етапі в Дубліні “синьо-жовті” програли ірландка (0:5), перемогли збірну Туреччини (3:0) і поступилися команді Канади (1:3).

У чвертьфіналі українки з рахунком 1: 5 програли команді Білорусі. У матчах за п’яте-восьме місця наші дівчата спочатку програли (0:2) литовкам, а потім вдруге за турнір перемогли турецьку збірну (2:1). В заключному для українок матчі турніру підопічні Світлани Макаєвої (яка в той день святкувала день народження) поступаючись по ходу матчу змогли переломити хід поєдинку на свою користь – відзначились влучними ударами по воротах суперниць Галина Ляшенко та Ольга Куровська (при чому два голи дівчата забили протягом однієї 54-ї хвилини зустрічі).