// Футбол. | Спорт.Суми.Юа — Sport.Sumy.ua
03 30 2015

Футбол.

«Збірники» зустрілись з героями АТО.

Гравці збірної України з футболу — Олег Гусєв, Роман Безус, Артем Федецький, Тарас Степаненко, Пилип Будківський та Артем Федецький — разом із першим віце-президентом ФФУ Вадимом Костюченком навідалися у Львові до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Про це повідомляє сайт ФФУ.

lviv

фото: сайт ФФУ

Хлопці привезли із собою пакети фруктів, ігрові футболки, шарфики, а ще запрошення на міжнародну гру зі збірною Латвії, що відбудеться у місті Лева завтра. Нині у Львівському шпиталі перебувають на лікуванні понад 60 поранених в АТО вояків, 16 з яких сьогодні мали процедури у Трускавці. Наші збірники провідали героїв у палатах, намагаючись поспілкуватися з вояками якомога більше, чому заважала присутність великого числа телекамер – все ж таки візит національної команди важко зробити непоміченим для ЗМІ. Тому самі гравці просили журналістів залишити їх з пораненими на самоті, що загалом вдалося зробити.
Усі вояки, котрі перебувають на лікуванні, отримали від Федерації футболу України запрошення на центральну трибуну «Арени Львів». Ті, кому лікарі дозволять залишити шпиталь, обов’язково відвідають гру Україна – Латвія: ФФУ організує для бійців трансфер.

lviv1

фото: сайт ФФУ

Оставить Комментарий