Стрільба з луку.

«Кубок Віктора Рубана»

1412У Харкові пройшли Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок олімпійського чемпіона Віктора Рубана». Даний старт був відбором на змагання вищого рангу. Всього в «Кубку олімпійського чемпіона В.Рубан» взяли участь 120 спортсменів в шести категоріях, серед них представники: Сумської, Львівської, Харківської областей та м.Києва.

3. Борисенко Олена (м.Харків)

У командній першості серед класичного лука у чоловіків перемогу здобула команда «Суми-Університет – 1», другою стала команда «Харківська – 2», третіми стали представники Харківської школи вищої спортивної майстерності. Серед жіночих команд перемогу здобула команда «Харківська – 1», срібним призером стала команда СДЮСШОР та бронзовими призерами стала команда Сумської області. У категоріях кадети та дівчата переможцями стали команди «ХДВУФК №1».

У командній першості серед блочного лука перемогу здобула перша команда м.Києва, другими стали представники ФСТ «Динамо», бронзові нагороди отримали представники команди «Київ – 2».