Футзал.

Чемпіонат України.

В матчі 9-го туру футзальної «Екстра-ліги» сумський «СумДУ» на паркеті Манежу УАБС розписав мирову з криворізьким «Приватом».

extraНа перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь гостей. Причому тількі на останній хвилині матчу команди обмінялись голами – «Приват» довів до логічного завершення одну зі своїх атак, «СумДУ» за п’ятнадцять секунд до завершення першого тайму реалізував «дабл-пенальті».

В середині другого тайму «СумДУ» залишився в меншості – червону «заробив» Володимир Саєнко. Більш того, «Приват» отримав право на шестиметровий. Але переграти Олега Хавренка гравець криворізької команди не зміг. Не змогли гості скористатись чисельною перевагою. В час, що залишився, «СумДУ» зміг зрівнює рахунок, пропустити м’яча і знов відновити рівновагу на табло.

«Кардинал» Артема Фаренюка в гостях миром розійшовся з «Титаном-Зорею».

«Дубль» Миколи Білоцерковця приніс «Локомотиву» гостьову перемогу над «Ураганом».

Луганський «ЛТК» Віталія Дзюби на паркеті Манежу переміг «Лукаса».

“СумДУ” (Суми) – “Приват” (Кривий Ріг) – 4:4 (2:3)

Голи: Петраков (12) Саєнко (20, дабл-пенальти), Сорока (26), Мисловський (36) – Божко(4), Клушин (10), Бакум (20,27)

Попередження: Зеленський, Сорока – Горло, Путин

Вилучення: Саєнко