Міні-футбол.

«Турнір єдності».

На майданчиках ФЦ «Барса» зустрілись команди футбольних «ультрас».

Група А

«Зоря-1» (Зоря,  Луганськ)  – Brazzers (Металіст, Харків)   5-0

TBF (ПФК Суми) — Brazzers (Металіст, Харків)  1 — 1

Army Legion (ЦСКА, Київ) — TBF (ПФК Суми)  1-0

Army Legion (ЦСКА, Київ) — Brazzers (Металіст, Харків)   4-0

Зоря-1(Зоря, Луганськ)  — TBF (ПФК Суми)  2-0

Army Legion (ЦСКА, Київ) — Зоря-1(Зоря, Луганськ)   0-1

 

Команда

Очки

1.

Зоря -1 (Зоря, Луганськ)

9

2.

Army Legion (ЦСКА, Київ)

6

3.

TBF (ПФК Суми)

1

4.

Brazzers (МеталістХарків)

1

 

Група  B

ШИЗО (Металіст, Харків) —  Олександрія (ПФК Олександрія)   1-3

Олександрія (ПФК Олександрія) — Джентльмени (ПФК Суми)  1-1

ШИЗО (Металіст, Харків) — Джентльмени ПФК Суми) 2-1

 

Команда

очки

1.

Олександрія (ПФК Олександрія)

4

2.

ШИЗО (Металіст, Харків)

3

3.

Джентльмени (ПФК Суми)

1

 

Група C

Гайдамаки (Черкаси) — Кривий Ріг (ФК Кривбас) 1-6

Корпус (ПФК Суми) — Festival (Металіст, Харків) 4-1

Гайдамаки (Черкаси) — Корпус (ПФК Суми) 2-5

Festival (Металіст, Харків) — Кривий Ріг (ФК Кривбас) 2-4

Кривий Ріг (ФК Кривбас) — Корпус (ПФК Суми) 0-1

Гайдамаки (Черкаси) — Festival (Металіст, Харків) 2-3

 

Команда

очки

1.

Корпус ( ПФК Суми)

9

2.

Кривой Рог ( ФК Кривбасс)

6

3.

Festival (МеталістХарків)

3

4.

Гайдамаки (Черкаси)

0

 

Група  D

Зоря-2 (Зоря, Луганськ) — Trouble Company (ЦСКА, Київ) 3-0

Trouble Company (ЦСКА, Київ) — Солянка (ПФК Суми) 0-5

Солянка (ПФК Суми) — Зоря-2 (Зоря, Луганськ) 4-1

 

Команда

очки

1.

Солянка (ПФК Суми)

6

2.

Trouble Company (ЦСКА Київ)

3

3.

Зоря-2 (Зоря Луганськ)

0

 

Плей-офф

¼ фіналу

Зоря-1 (Зоря, Луганськ) — Кривий Ріг (ФК Кривбас)  2-1

Корпус (ПФК Суми) — Army Legion (ЦСКА, Київ)  0 – 1

Олександрія (ПФК Олександрія) — Зоря-2 (Зоря, Луганськ) 3-0

Солянка (ПФК Суми) — ШИЗО (Металіст, Харків) 1-3

½ фіналу

ШИЗО (Металіст, Харків) — Army Legion (ЦСКА Київ)   1-1 (2:3 пен.)

Олександрія (ПФК Олександрія) — Зоря-1(Зоря Луганськ)  1-3

Матч за третье место

Олександрія (ПФК Олександрія) — ШИЗО (МеталістХарків) 2-2 (2-3 пен.)

Фінал

Зоря-1(Зоря Луганськ) — Army Legion (ЦСКА Київ)  2-0