Біатлон.

Кубок світу.

Збірна команда України продовжує збирати призові місця на етапах Кубку світу з біатлону у нинішньому сезоні.

У суботу, 14 грудня, в рамках третього етапу Кубку Світу у французькому Ансі пройшла жіноча спринтерська гонка.

Валя Семеренко, яка стартувала 26-ю, з одним промахом здобула “бронзову” медаль.

Поборотися за нагороди могла і Олена Підгрушна, якщо б не один промах на першому рубежі. У підсумку вона посіла восьме місце.

Віта Семеренко після хвороби незважаючи на чисту стрільбу, не змогла продемонструвати гарну швидкість і фінішувала 14-ю.

Перемогу ж здобула Селіна Гаспарін. Швейцарка подолала дистанцію за 20 хвилин 51,4 секунди, не допустивши на вогневих рубежах жодного промаху. Другою стала Кайса Макаряйнен, а лідер загального заліку Габріела Соукалова фінішувала четвертою, відразу слідом за Валею Семеренко.