Хокей на траві.
Курс на Францію.
Збірна команда України з хокею на траві візьме участь у Чемпіонаті Європи II серед жіночих команд. Турнір з 22-го по 28-е липня пройде у французькому місті Камбре.
У першому матчі Чемпіонату українки, які потрапили до групи «А», зустрінуться з командою Литви. Крім литовок суперницями нашої команди на груповому етапі будуть азербайджанки і господарки турніру – француженки.
У групі «Б» в боротьбу за підвищення в класі вступлять команди Італії, Польщі, Росії та Австрії.