Стрільба з луку.

Відбірковий турнір на Кубок світу зі стрільби з класичного лука серед дорослих.

Змагання пройшли в Харкові у спортивному комплексі Харківського Національного аерокосмічного університету «ХАІ».

У турнірі взяло участь по 32 кращих спортсмена України за підсумками 2012 серед чоловіків та жінок.

Найсильнішою лучницею України цього року і переможницею змагань стала заслужений майстер спорту, багаторазовий призер та переможець чемпіонатів Європи і Кубків світу Тетяна Бережна (Харків).

На другу сходинку п’єдесталу піднялася заслужений майстер спорту України Катерина Палеха (Львів). Третє місце посіла представниця Чернівецької області Лідія Січенікова.

Кращим стрільцем і переможцем змагань став заслужений майстер спорту України, представник Львівської області Маркіян Івашко, другим на п’єдестал пошани піднявся Олександр Скачок, бронзовим призером змагань став Микита Шишкін (обоє призера представляють Сумську область).