Індорхокей.
Зимовий чемпіонат України з хокею на траві серед жінок в приміщеннях.
П’ять матчів – п’ять перемог: МСК «Сумчанка» з показником «забитих/пропущених» 55 м’ячів проти восьми здобуває «золото».
Збірна Полтавської області стає срібним призером, «Динамо-Сумчанка» – бронзовим. Четвертими турнір завершили дівчата СДЮШОР «Динамо». Відзначимо, що розстановку команд з другого по четверте місця була вирішена за додатковими показниками. Адже збірна Полтавської області, «Динамо-Сумчанка» та СДЮШОР «Динамо» набрали по 14-ть очок.
Замкнули турнірну таблицю сумська ОДЮСШ та кримська «Арзу-Динамо».