Футзал.

Чемпіонат міста (протокольні данні).

Вища ліга.

УАБС — Рятувальник (Ромни) — 0:3 (0:2)

Голи: Лісніченко В., Бурдюг А. (2) (Рятувальник)

СКІФ – Вікторія — 0:4 (0:2)

Голи: Карацюба В.,Костенко Р., Матлаш В., Петраков Є. (Вікторія)

СумДУ-2 – Динамо — 2:1 (1:0)

Голи: Саєнко В., Мороз Є. – Ткаченко С.

Попередження: Мисловський М. (СумДУ-2)

 

Перша ліга.

Машметал — Тренери «Барси» — 4:1 (0:0)

Голи: Токар М. (2), Шаповал П., Мірошніков О. – Родіонов А. М. (Машметал, 2-га жовта картка)

Попередження: Шиколенко В., Ткаченко Є. – Півненко В., Зінченко Д., Родіонов А.

Вилучення: Шиколенко В. (Машметал)

Космос – Форест — 6:2 (2:1)

Голи: Охрименко М., Резнік О., Мотягов Є. (2), Линнік А., Позняк Б. – Діденко А., Почепенець О.

Попередження: Смолинський О., Корсун С. – Жарріков О.

Медцентр БДР – СДПУ —  8:0 (4:0)

Голи: Бондаренко О., Булат І. (2), Щербаченко А., Літвиненко Є., Єлшанський О. (2), Гуменюк Р.

Автолюкс — Пришиб-Будмакс — 2:6 (1:3)

Голи: Шевченко І., Чугай С. – Рекуненко О. (2), Доценко М. (2), Міщенко С., Швидченко Ю.

Попередження: Роман П. (Автолюкс)

 

 

Друга ліга.

Супутник – Стандарт — 6:1 (3:1)

Голи: Ткаченко А., Бірченко В., Якубець Вік. (2), Машенко О. (2) – Мурашкін Д.

Попередження: Будко Я. (Супутник)

Фрунзенець — СК «Маяк» — 5:2 (3:1)

Голи: Руденко С.,Романенко В.., Лобанов Д. (3) – Тюрін О., Торчіло О.

Попередження: Носок В., Тарантаєв В. (Фрунзенець)

Азарт-2007 – Автомобіліст — 3:2 (2:1)

Голи:Шуміло О., Котляр В. (2) – Калашнік Я., Велбой І.

Попередження: Змієвський С. – Калашнік Я.

Вилучення: Змієвський С. (Азарт-2007)

Прєобразоватєль – Сучасник — 3:8 (1:2)

Голи: Моісеєнко Д., Сотнік В., Харченко С. – Марєєв Т., Греков Б., Лучкін К., Шинкоренко В., Атаманюк А. (3)

Попередження: Деревянко Д., Моісеєнко Д. — Марєєв Т., Греков Б.

Профтел – Рух — 0:2 (0:1)

Голи: Петренко А. (2) (Рух)

Попередження: Коньок О. (Рух)

 

 

Третя ліга. Група «А»

Ефсол — ПК СНАУ — 2:15 (0:5)

Голи: Міхайлішин М., Коваленко М. – Хімченко О., Солянік О. (2), Доценко О. (2), Васильєв Д. (6), Гончаров В., Казаков Д. (3)

Попередження: Ткаченко В. – Доценко О.

КРУ – Реванш — 10:4 (3:2)

Голи: Булей О. (2), Токар О. (4), Шерстюк М. (2), Лютов В., Новак А. – Волченко Є., Сердюк О., Папета В. (2)

Попередження: Шерстюк О., Новак А. (КРУ)

Інваспорт – Фенікс — 0:7 (0:2)

Голи: Сланченко С. (2), Грищенко Д. (2), Дяченко А. (2), Лісовенко Г. (Фенікс)

Попередження: Дуган Д. – Радченко О., Гавриченко С.

Темп-СВ — ФК «Кірова» — 11:2 (5:0)

Голи: Борщов М., Пугач І., Журавльов Б., Курилов М. (3), Поволоцький В. (2),Бойко Д. (2), Тихоненко П. – Пищик О., Клименко Є.

Попередження: Борщов М., Тихоненко П. – Кіріченко О., Марченко І., Бордюг В.

Вилучення: Кіріченко О. (ФК «Кірова», 2-го жовта картка)

 

 

Третя ліга. Група «Б»

Регіон-Будсервіс – Олімпік – 4:1 (2:1)

Голи: Соломка А. (3), Фісенко А. – Єременко Р.

Попередження: Волков В. – Єременко Р., Шовкун С., Петровський О.

Вилучення: Мусієнко В., Єременко Р. (Олімпік)

Луч – Паритет – 3:7 (2:2)

Голи: Бусленко С. (2), Зленко І. – Шоренко В., Приходько С. (2), Кобець О., Приходько О. (2), Ольшанченко В.

Попередження: Кулік В. (Луч)

Четверта Влада – Рідне місто – 1:14 (0:7)

Голи: Касьяненко Є. – Антоненко А., Маслак О. (2), Кобушко Ю. (3), Пазуха В. (2), Пасько В. (2), Макаренко В. (3), Піковець М.

Попередження: Касьяненко Є. –  Пасько В.

Комсомолець – Енергія – 2:4 (0:1)

Голи: Корсун А., Галушка О. – Боріщік Я. (2), Коноваленко В., Сліпець С.