Футбол.
“Нафтовик” вийшов з відпустки.
Про це повідомляє сайт клубу.
Команда розпочала підготовку до другої частини чемпіонату. Свій перший навчально-тренувальний збір команда проведе в Охтирці, який триватиме до 24 січня. Після організаційного збору, на якому тренерський склад розповів про плани підготовки до весінньої частини чемпіонату, команда вирушила на своє перше тренування, яке складалося з пробіжки в лісі, занять в тренажерному залі, та відвідування сауни. Найближчим часом команда пройде поглиблене медичне обстеження, де лікарі перевірять в якому фізичному стані знаходяться гравці.
Завершальним етапом цього збору буде двохстороння гра (якщо дозволить погода), чи міні турнір в спортивному залі.