Біатлон.

Кубок IBU.

Індивідуальна гонка в жінок, котрою відкрився четвертий етап Кубка IBU, вийшла вкрай невдалою для українок.
Кращою за інших в нашій команді стала дебютантка змагань такого рівня Алла Гіленко.
У складних погодних умовах 20-річній спортсменці вдалася найбільш якісна серед українок стрільба, що дозволило зайняти дуже високе, як для дебюту, 19-е місце.
До речі, Алла стала єдиною нашою біатлоністкою, кому вдалося відстріляти без промахів хоча б на одному вогневому рубежі. Крім Гіленко, в очкову зону з українок зуміла потрапити лише Катерина Цесельська.

Кубок IBU
4-й етап. Отепяя, Естонія.
Жінки.Індивідуальна гонка
1. Єкатерина Юр’єва (Росія) – 47.12.0 (0 +1 +0 +1)
2. Анастасія Загоруйко (Росія) – +8,0 (1+0+1+0)
3. Ане-Скров Носсум (Норвегія) – +1:18,6 (0+3+0+1)
…19. Алла Гіленко (Україна) – +6:19,3 (1+3+0+1)
…38. Катерина Цесельська (Україна) – +9:42,3 (1+3+1+3)
…47. Надія Бєлкіна (Україна) – +11:15,6 (3+2+3+3)
…49. Інна Супрун (Україна) – +12:18,9 (1+4+3+4)
…55. Тетяна Бєлкіна (Україна) – +14:24,1 (2+3+5+3)

Індивідуальна гонка у чоловіків, як і у змаганнях жінок, стала невдалою для представників України.

Кращим з українців у цій гонці став представник сумського біатлону Олег Бережний, який з трьома промахами фінішував 26-м.