Футзал (оновлено).

Чемпіонат міста.

Вища ліга

Вікторія – УАБС – 8:4 (2:2)

Голи: Карацюба В. (2), Захарченко В., Петраков Є. (4), Костенко Р. – Міхтуненко С., Пустовойт І., Хомич О., Колесник В.

Попередження:Карацюба В. (Вікторія)

Вилучення: Щербак Б. (Вікторія)

Динамо – СКІФ – 6:2 (4:1)

Голи: Коваленко О., Острога Р. (3), Шелест І, Ганжа М. – Яценко О. (2)

Попередження: Яценко О. (СКІФ)

СумДУ-2 — Рятувальник (Ромни) – 1:1 (1:1)

Голи: Зеленський Р. – Лісніченко В.

Попередження: Пацюк А., Зеленський Р. (СумДУ-2)

 

Вища ліга

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

СумДУ-2

3

2

1

0

6-4

7

2

Рятувальник (Ромни)

3

2

1

0

4-2

7

3

Динамо

3

2

0

1

12-6

6

4

Вікторія

3

1

0

2

12-12

3

5

УАБС

3

0

1

2

7-12

1

6

СКІФ

3

0

1

2

4-9

1

Перша ліга

Форест — СумДУ-3 — 2:3 (0:1)

Голи: Рєзніков Д., Почипенець А. – Таран Р., Стратієнко Д, Довгополов Д.

Попередження: Суходуб Б. – Сорока К.

СДПУ – Машметал — 2:8 (1:5)

Голи: Гурба І. – Шаповал П. (2), Ткаченко Є (3), Бондаренко О. (3)

Попередження:Гриненко В. (Машметал)

Пришиб-Будмакс — Тренери «Барси» — 3:3 (2:1)

Голи: Міщенко С. (2), Носок С. – Калмиков А. (2), Ісаєв В.

Попередження: Міщенко С., Немчунов Д., Носок С. – Калмиков А, Калиненко А.

Вилучення: Калиненко А.(Тренери «Барси»)

Космос — Медцентр БДР — 2:2 (1:0)

Голи: Смолинський О, Одінцов А. – Єлшанський О. (2)

Попередження: Литвиненко Є.

Молодь-Металіст – Автолюкс — 2:6 (1:1)

Голи: Младенов Д. (2)- Страшненко С., Гриценко С. (2), Мурашкін Д., Лушпа С., Роман П.

Попередження: Гриценко С. (Автолюкс)

Перша ліга

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Медцентр БДР

4

3

1

0

24-6

10

2

Автолюкс

4

3

1

0

20-11

10

3

Машметал

4

3

0

1

28-16

9

4

СумДУ-3

3

2

1

0

14-7

7

5

Космос

4

2

1

1

13-7

7

6

Пришиб-Будмакс

4

1

3

0

13-11

6

7

Тренери «Барси»

3

0

1

2

11-21

1

8

Форест

4

0

1

3

5-16

1

9

СДПУ

4

0

1

3

10-27

1

10

Молодь-Металіст

4

0

0

4

8-24

0

Друга ліга

Сучасник – Супутник — 1:4 (1:2)

Голи: Марєєв Т. – Будко Д., Якубець Вік. Сарапиєв А.  (2)

Попередження: Грєлов Б. (Сучасник)

СК «Маяк» — Азарт-2007 — 1:2 (0:1)

Голи: Торчіло О. – Дейнека А. (2)

Попередження: Торчіло І., Лютенко А. Змієвський С.

Автомобіліст – Стандарт — 3:4 (1:2)

Голи: Провозьон С., Провозьон М., Прядкін Р. – Страшок Є., Бубкін О., Мурашкін Д., Кошкін С.

Попередження: Прядкін Р. – Страшок Є., Мурашкін Д.

Профтел – Прєобразоватєль — 3:7 (2:2)

Голи: Каминський Д., Борисенко В., Міроненко О. – Моісееєнко Д. Скрипніченко А., Харченко С., Шкафенко С. (2), Гученко В. (2)

Попередження: Коновалов С. – Кравець М.

Вилучення: Старинський О. (Профтел)

Рух – Фрунзенець — 3:6 (3:0)

Голи: Петренко А (3) – Кругляк О., Бородін В., Тарантаєв В. (2), Лобанов Д., Самойленко Р.

 

Друга ліга

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Прєобразоватєль

4

4

0

0

24-8

12

2

Фрунзенець

4

3

1

0

22-11

10

3

Супутник

4

3

1

0

18-9

10

4

Азарт-2007

4

2

1

1

13-11

7

5

Рух

4

2

0

2

18-15

6

6

Автомобіліст

4

2

0

2

16-20

6

7

Стандарт

4

1

1

2

13-17

4

8

Сучасник

4

1

0

3

11-20

3

9

Профтел

4

0

0

4

15-27

0

10

СК «Маяк»

4

0

0

4

5-17

0

Третя ліга. Група «А»

ПК СНАУ – Інваспорт — 5:2 (1:1)

Голи: Соляник А., Доценко О., Васильєв Д., Гончаров В. Маляров А. – Дуган Д., Пандін М.

Попередження: Ткаченко В., Бадло Б.

Ефсол – КРУ — 1:8 (1:5)

Голи: Іваницький І. – Булєй О., Макаров О.(2)Лютов В. (3), Новак А., Рябоконь Р.

Попередження: Токар О. (КРУ)

Реванш — ФК «Кірова» — 2:3 (2:1)

Голи: Сердюк О., Папета В. – Пищик О. (2), Марченко Ю.

Фенікс — Темп-СВ — 3:8 (1:3)

Голи: Сланченко С., Шкребець В., Гавриченко С. – Бабошко О., Поволоцький В. (2), Шевченко А. (2), Тихоненко П. (2), Борщов М.

Попередження: Павлинський О. (Темп-СВ)

 

 

Третя ліга. Група «А»

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

ПК СНАУ

4

4

0

0

20-10

12

2

Темп-СВ

4

3

0

1

32-9

9

3

Інваспорт

4

2

1

1

14-15

7

4

Фенікс

4

2

0

2

16-17

6

5

ФК «Кірова»

4

2

0

2

13-15

6

6

КРУ

4

1

1

2

20-19

4

7

Реванш

4

1

0

3

21-14

3

8

Ефсол

4

0

0

4

4-41

0

 

Третя ліга. Група «Б»

Третя ліга. Група «Б»

Рідне місто — Регіон-Будсервіс — 5:4(3:2)

Голи: Радченко А., Маслак О., Кобушко Ю. (2), Макаренко В. – Абрамович В., Берлет М. (2), Саморей Д.

Попередження: Радченко А. — Берлет М.

Четверта Влада – Луч — 6:7 (3:5)

Голи: Положій Є., Кравчекнко А. (3), Дубовик Є. (2) – Зленко І. (4), Федько А., Соколовський К., Дряпік В.

Попередження: Положій Є., Кравченко А. (Четверта Влада)

Паритет – Енергія — 3:4 (2:1)

Голи: Шоренко В., Приходбко С. – Коноваленко В., Сліпець С. (2), Бєлокур С.

Попередження: Сліпець С. (Енергія)

Олімпік – Комсомолець — 8:4 (5:2)

Голи: Мусієнко В. (2), Єременко Р., Гармаш М. (3), Калініченко О., Петровський О. – Галушка О. (2), Пустовойтов Ю., Дружченко А.

Попередження: Галушка О., Дружченко А.(Комсомолець)

 

Третя ліга. Група «Б»

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Рідне місто

4

3

1

0

22-10

10

2

Луч

4

3

1

0

21-14

10

3

Енергія

4

3

0

1

19-11

9

4

Паритет

4

2

0

2

20-18

6

5

Олімпік

4

2

0

2

17-18

6

6

Комсомолець

4

2

0

2

21-23

6

7

Регіон-Будсервіс

4

0

0

4

13-21

0

8

Четверта Влада

4

0

0

4

17-35

0

Ветерани.

Ніколь – Обленерго – 3:0

Фрунзенець – Авангард – 1:5

ВМЗ – Фортуна – 0:3

Ветерани

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

Авангард

1

1

0

0

5-1

3

2

Фортуна

1

1

0

0

3-0

3

3

Ніколь

1

1

0

0

3-0

3

4

ВМЗ

1

0

0

1

0-3

0

5

Обленерго

1

0

0

1

0-3

0

6

Фрунзенець

1

0

0

1

1-5

0

7

Пресинг-2000

0

0

0

0

0-0

0