Футбол.

Чемпіонат Сумського району

І група (дорослі)

«Кристал» (Низи) — «Батьківщина-СВ» (Косівщина) — 2:7

«Сокіл» (Н. Піщане) — «Супутник-1» (Степанівка) — 1:0

«Метеор» (Кіндратівка) — «Космос» (Сад) — 4:6

«ФОП Волна» (Хотінь) — «Гарант» (Стецьківка) — 2:2

«Україна-Будмакс» (Токарі) — «Олімпік-2000» (Червоне) — 2:3

І група (дорослі)

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Сокіл» (Н. Піщане)

18

13

3

2

57-21

42

2

«Батьківщина-СВ» (Косівщина)

17

13

2

2

53-22

41

3

«Олімпік-2000» (Червоне)

18

13

2

3

46-17

41

4

«Космос» (Сад)

18

10

2

6

47-31

32

5

«Супутник-1» (Степанівка)

18

9

3

6

30-23

30

6

«Україна-Будмакс» (Токарі)

17

9

1

7

53-30

28

7

«Метеор» (Кіндратівка)

19

6

6

7

42-36

24

8

«Динамо» (В. Вільми)

18

4

3

11

21-40

15

9

«Гарант» (Стецьківка)

19

4

3

12

25-59

15

10

«ФОП Волна» (Хотінь)

18

4

1

13

30-66

13

11

«Кристал» (Низи)

18

1

0

17

26-85

3

 

 

І група (юнаки)

«Кристал» — «Батьківщина-СВ» — 2:1

«Сокіл» — «Супутник-1» — 1:2

«Метеор» — «Космос» — 0:1

«Україна-Будмакс» — «Олімпік-2000» — 4:0

«ФОП Волна» — «Гарант» — 2:1

 

 

І група (юнаки)

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Україна-Будмакс»

18

15

1

2

52-20

46

2

«Батьківщина-СВ»

18

14

1

3

52-15

43

3

«ФОП Волна»

18

11

3

4

46-18

36

4

«Супутник-1»

18

8

4

6

42-34

28

5

«Олімпік-2000»

18

7

4

7

26-23

25

6

«Сокіл»

18

7

3

8

35-29

24

7

«Гарант»

18

7

3

8

22-30

24

8

«Кристал»

18

7

3

8

22-21

24

9

«Метеор»

19

3

4

12

10-35

13

10

«Космос»

18

3

2

13

9-48

11

11

«Динамо»

17

3

0

14

20-63

9

ІІ група

«Сєвєр» (Северинівка) — «Юність-ЛПС» (Постольне) — 4:1

«Карат» (Токарі) — «Луч» (Яструбине) — 2:0

«Колос» (Підліснівка) — «Легіон-Батьківщина» (Миколаївка) — 1:1

«Супутник» (Степанівка) — «Україна» (Токарі) — 0:2

СК «Маяк» (В. Сироватка) — ФК «Руднівка» (Руднівка) — 5:3

«Олександрія» (Кровне) — ФОСК «Новосуханівка» — 1:1

 

 

ІІ група

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Сєвєр» (Северинівка)

21

16

3

2

57-18

51

2

«Луч» (Яструбине)

21

15

2

4

51-26

47

3

СК «Маяк» (В. Сироватка)

20

12

3

5

47-33

39

4

«Україна» (Токарі)

21

11

5

5

43-28

38

5

«Юність-ЛПС» (Постольне)

21

11

2

8

47-43

35

6

ФОСК «Новосуханівка»

20

8

5

7

35-26

29

7

«Олександрія» (Кровне)

21

7

3

11

31-44

24

8

«Карат» (Токарі)

20

6

3

11

30-41

21

9

«Легіон-Батьківщина» (Миколаївка)

21

5

4

12

38-53

19

10

ФК «Руднівка» (Руднівка)

21

4

7

10

29-55

19

11

«Супутник» (Степанівка)

21

5

4

12

29-30

19

12

«Колос» (Підліснівка)

22

3

3

16

22-62

12