Футбол.

Чемпіонат Сумського району.

І група (дорослі)

«Динамо» (В. Вільми) — «Сокіл» (Н. Піщане) — 2:2

«Батьківщина-СВ» (Косівщина) — «Метеор» (Кіндратівка) — 2:2

«Супутник-1» (Степанівка) — «Олімпік-2000» (Червоне) — 0:2

«Гарант» (Стецьківка) — «Космос» (Сад) – 1:5

«Україна-Будмакс» (Токарі) — «ФОП Волна» (Хотінь) — 7:0

І група (дорослі)

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Батьківщина-СВ» (Косівщина)

16

12

2

2

46-20

38

2

«Олімпік-2000» (Червоне)

16

12

1

3

42-14

37

3

«Сокіл» (Н. Піщане)

16

11

3

2

52-19

36

4

«Супутник-1» (Степанівка)

16

9

2

5

30-22

29

5

«Україна-Будмакс» (Токарі)

15

9

1

5

49-23

28

6

«Космос» (Сад)

16

8

2

6

33-26

26

7

«Метеор» (Кіндратівка)

17

5

6

6

31-30

21

8

«Динамо» (В. Вільми)

17

4

2

11

21-40

14

9

«Гарант» (Стецьківка)

17

4

1

12

22-56

13

10

«ФОП Волна» (Хотінь)

16

4

0

12

28-57

12

11

«Кристал» (Низи)

16

1

0

15

23-70

3

 

І група (юнаки)

«Динамо» — «Сокіл» — 0:7

«Батьківщина-СВ» — «Метеор» — 3:1

«Супутник-1» — «Олімпік-2000» — 0:1

«Гарант» — «Космос»3:0

«Україна-Будмакс» — «ФОП Волна» — 2:0

 

І група (юнаки)

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Батьківщина-СВ»

17

14

1

2

51-13

43

2

«Україна-Будмакс»

16

13

1

2

45-18

40

3

«ФОП Волна»

16

9

3

4

42-17

30

4

«Олімпік-2000»

16

7

4

5

26-17

25

5

«Сокіл»

16

7

3

6

32-24

24

6

«Супутник-1»

16

6

4

6

33-32

22

7

«Гарант»

16

6

3

7

19-28

21

8

«Кристал»

16

6

2

8

19-19

20

9

«Метеор»

17

3

4

10

10-32

13

10

«Динамо»

16

3

0

13

19-56

9

11

«Космос»

16

2

1

13

7-47

7

 

ІІ группа

«Олександрія» (Кровне) — «Луч» (Яструбине) — 1:5

«Юність-ЛПС» (Постольне) — «Карат» (Токарі) — 2:2

«Легіон-Батьківщина» (Миколаївка) — «Супутник» (Степанівка) — 5:3

ФОСК «Новосуханівка» — ФК «Руднівка» (Руднівка) — 7:0

«Україна» (Токарі) — СК «Маяк» (В. Сироватка) — 1:0

«Сєвєр» (Северинівка) — «Колос» (Підліснівка) — 3:1

 

ІІ група

І

В

Н

П

М`ячі

О

1

«Луч» (Яструбине)

19

15

2

2

50-21

47

2

«Сєвєр» (Северинівка)

19

14

3

2

50-16

45

3

СК «Маяк» (В. Сироватка)

19

11

3

5

42-30

36

4

«Юність-ЛПС» (Постольне)

20

11

2

7

46-39

35

5

«Україна» (Токарі)

18

9

5

4

36-24

32

6

ФОСК «Новосуханівка»

19

8

4

7

34-25

28

7

«Олександрія» (Кровне)

19

7

1

11

29-42

22

8

«Карат» (Токарі)

19

5

3

11

28-41

18

9

«Супутник» (Степанівка)

19

5

3

11

28-27

18

10

ФК «Руднівка» (Руднівка)

18

3

7

8

24-46

16

11

«Легіон-Батьківщина» (Миколаївка)

19

4

3

12

35-51

15

12

«Колос» (Підліснівка)

20

3

2

15

21-61

11