Футбол.

Першість України (І ліга).

В матчі 11-го туру ПФК «Суми» приймав донецького «Олімпіка».

В чотирьох останніх матчах (сезону 2008/09 та 2009/10) двічі перемоги святкували донеччани, раз сумчани, раз команди розійшлись миром. Причому на очки в матчах проти «Олімпіку» брали двома перемігши з мінімальним рахунком і розписавши нульову нічию.

Не багатим на голи вийшов і звітний матч. Хоча ще в першому таймі сумчани могли кілька разів засмутити гостей. Вже на першій хвилині матчу на ударну позиції виходив Ігор Мельник. Варто відзначити і 8-му, 18-ту та 38-мі хвилини коли «городяни» створювали небезпеку біля воріт суперника після подачі кутового… «Олімпік» на гострі випади сумчан відповів ударом вище воріт на 16-тй хвилині та прострілом в карний майданчик на 28-й (який відбив Олександр Бабак).

Друга половина зустрічі пройшла більш спокійно – команди активізувались ближче до завершення зустрічі. Проте матч так і завершився внічию – 0:0

Роман Пилипчук, головний тренер «Олімпіка»

«Нічия на виїзді хороший результат… Взяли очко і з очком їдемо додому».

Ігор Захаряк, головний тренер ПФК «Суми»

В перші двадцять хвилин мали вирішувати долю матчу. Мали можливість забити і в остванні 20-ть хвилин… А по самовіддачі до футболістів претензій у мене немає…

СТАЛЬ – ФК СЕВАСТОПОЛЬ – 2:2 (1:0)

Тож обійти донеччан в «турнірці» сумчанам не вдалося. Більш того підопічні Ігоря Захаряка втратили одну позицію і опустились на одинадцяте місце.