Футбол.
Чемпіонат Сумського району.
І група (дорослі)
“Метеор” (Кіндратівка) – “Україна-Будмакс” (Токарі) – 1:0
“Авангард” (Низи) – “Сокіл” (Н. Піщане) – 2:4
“ФОП Волна” (Хотінь) – “Батьківщина-СВ” (Косівщина) – 3:4
“Космос” (Сад) – ФСК “Степанівка” (Степанівка) – 0:0
“Гарант” (Стецьківка) – “Динамо” (В. Вельми) – 4:1
№ |
І група (дорослі) |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
“Сокіл” (Н. Піщане) |
10 |
7 |
2 |
1 |
28-10 |
23 |
2 |
“Олімпік-2000” (Червоне) |
10 |
7 |
1 |
2 |
29-12 |
22 |
3 |
“Батьківщина-СВ” (Косівщина) |
9 |
7 |
1 |
1 |
26-15 |
22 |
4 |
ФСК “Степанівка” (Степанівка) |
10 |
6 |
1 |
3 |
20-12 |
19 |
5 |
“Космос” (Сад) |
10 |
5 |
2 |
3 |
18-13 |
17 |
6 |
“ФОП Волна” (Хотінь) |
9 |
4 |
0 |
5 |
21-22 |
12 |
7 |
“Метеор” (Кіндратівка) |
10 |
3 |
3 |
4 |
17-19 |
12 |
8 |
“Україна-Будмакс” (Токарі) |
8 |
3 |
1 |
4 |
21-17 |
10 |
9 |
“Гарант” (Стецьківка) |
10 |
3 |
0 |
7 |
15-29 |
9 |
10 |
“Динамо” (В. Вельми) |
10 |
2 |
1 |
7 |
6-22 |
7 |
11 |
“Авангард” (Низи) |
10 |
0 |
0 |
10 |
14-44 |
0 |
І група (юнаки)
“Метеор” – “Україна-Будмакс” – 0:2
“Авангард” – “Сокіл” – 0:0
“ФОП Волна” – “Батьківщина-СВ” – 3:0
“Космос” – ФСК “Степанівка” – 0:4
“Гарант” – “Динамо” – 3:1
№ |
І група (юнаки) |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
“Батьківщина-СВ” |
10 |
8 |
1 |
1 |
31-6 |
25 |
2 |
“Україна-Будмакс” |
10 |
8 |
0 |
2 |
20-11 |
24 |
3 |
“ФОП Волна” |
10 |
6 |
2 |
2 |
29-8 |
20 |
4 |
“Авангард” |
10 |
5 |
2 |
3 |
12-9 |
17 |
5 |
“Сокіл” |
10 |
5 |
1 |
4 |
18-17 |
16 |
6 |
“Олімпік-2000” |
10 |
3 |
4 |
3 |
18-15 |
13 |
7 |
ФСК “Степанівка” |
10 |
4 |
1 |
5 |
22-24 |
13 |
8 |
“Гарант” |
10 |
4 |
1 |
5 |
11-19 |
13 |
9 |
“Метеор” |
10 |
1 |
3 |
6 |
5-19 |
6 |
10 |
“Динамо” |
10 |
2 |
0 |
8 |
14-35 |
6 |
11 |
“Космос” |
10 |
1 |
1 |
8 |
5-22 |
4 |
ІІ группа
Україна (Токарі) – Юність-ЛПС (Постольне) – 5:1
Луч (Яструбине) – Легіон-Батьківщина (Миколаївка) – 5:2
Сєвєр (Северинівка) – Олександрія (Кровне) – 3:0
СК Маяк (В. Сироватка) – Супутник (Степанівка) – 2:2
ФК Руднівка (Руднівка) – Карат (Токарі) – 2:2
ФОСК Новосуханівка – Колос (Підліснівка) – 1:3
№ |
ІІ група |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
Сєвєр (Северинівка) |
12 |
10 |
1 |
1 |
33-9 |
31 |
2 |
Луч (Яструбине) |
12 |
9 |
1 |
2 |
29-12 |
28 |
3 |
Юність-ЛПС (Постольне) |
13 |
9 |
0 |
4 |
31-24 |
27 |
4 |
СК Маяк (В. Сироватка) |
12 |
8 |
2 |
2 |
29-17 |
26 |
5 |
Україна (Токарі) |
12 |
6 |
2 |
4 |
24-16 |
20 |
6 |
Супутник (Степанівка) |
12 |
5 |
2 |
5 |
24-15 |
17 |
7 |
Олександрія (Кровне) |
12 |
5 |
0 |
7 |
20-26 |
15 |
8 |
ФОСК Новосуханівка |
12 |
4 |
2 |
6 |
19-20 |
14 |
9 |
ФК Руднівка (Руднівка) |
12 |
2 |
5 |
5 |
18-23 |
11 |
10 |
Карат (Токарі) |
12 |
3 |
2 |
7 |
16-29 |
11 |
11 |
Колос (Підліснівка) |
13 |
1 |
2 |
10 |
14-49 |
5 |
12 |
Легіон-Батьківщина (Миколаївка) |
12 |
1 |
1 |
10 |
14-31 |
4 |