Футбол.

«К нам едет ревизор».

2 серпня 2012 року президент ПФЛ Мілетій Бальчос відбув у відрядження до клубів ПФЛ. Президента супроводжує інспектор другої ліги Євген Мороз. Пан Бальчос серед інших міст відвідає і Охтирку.

У період з 2 по 9 серпня президент ліги відвідає МФК «Миколаїв», «Кримтеплицю» (Молодіжне), «Кристал» (Херсон), «Енергію» (Нова Каховка), «Мир» (Горностаївка), «Гірник» (Кривий Ріг), «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка), ФК «Полтаву».

В ході відрядження відбудуться зустрічі з керівниками клубів, а також з представниками міських та обласних органів влади. Основною метою поїздки є ознайомлення з інфраструктурою та перспективою розвитку футбольних клубів.

Разом з цим заплановано перегляд наступних матчів: «Жемчужина» (Ялта) – «Полтава-2-Карлівка» (Полтава), «Кримтеплиця» (Молодіжне) – ПФК «Севастополь», «Полтава-2-Карлівка» (Полтава) – «Украгроком» (Приютівка).

Також програмою перебування передбачено зустрічі з керівниками регіональних федерацій, під час яких буде обговорено питання щодо створення регіональної ліги.