Футбол.
Чемпіонат Сумського району.
І група (дорослі)
“Гарант” (Стецьківка) – “ФОП Волна” (Хотінь) – 0:2
“Метеор” (Кіндратівка) – “Авангард” (Низи) – 2:0
“Сокіл” (Н. Піщане) – “Космос” (Сад) – 3:1 *
“Динамо” (В. Вельми) – “Олімпік-2000” (Червоне) – 0:3
* – на 86-й хвилині гості, незгодні з рішенням арбітра, покинули поле (на їх думку арбітр приймав неадекватні рішення)
№ |
І група (дорослі) |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
“Олімпік-2000” (Червоне) |
10 |
7 |
1 |
2 |
29-12 |
22 |
2 |
“Сокіл” (Н. Піщане) |
9 |
6 |
2 |
1 |
24-8 |
20 |
3 |
“Батьківщина-СВ” (Косівщина) |
8 |
6 |
1 |
1 |
22-12 |
19 |
4 |
ФСК “Степанівка” (Степанівка) |
9 |
6 |
0 |
3 |
20-12 |
18 |
5 |
“Космос” (Сад) |
9 |
5 |
1 |
3 |
18-13 |
16 |
6 |
“ФОП Волна” (Хотінь) |
8 |
4 |
0 |
4 |
18-18 |
12 |
7 |
“Україна-Будмакс” (Токарі) |
7 |
3 |
1 |
3 |
21-16 |
10 |
8 |
“Метеор” (Кіндратівка) |
9 |
2 |
3 |
4 |
16-19 |
9 |
9 |
“Динамо” (В. Вельми) |
9 |
2 |
1 |
6 |
5-18 |
7 |
10 |
“Гарант” (Стецьківка) |
9 |
2 |
0 |
7 |
11-28 |
6 |
11 |
“Авангард” (Низи) |
9 |
0 |
0 |
9 |
12-40 |
0 |
І група (юнаки)
“Гарант” – “ФОП Волна” – 0:5
“Метеор” – “Авангард” – 0:3
“Сокіл” – “Космос” – 4:1
“Динамо” – “Олімпік-2000” – 4:2
№ |
І група (юнаки) |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
“Батьківщина-СВ” |
9 |
8 |
1 |
0 |
31-3 |
25 |
2 |
“Україна-Будмакс” |
9 |
7 |
0 |
2 |
18-11 |
21 |
3 |
“ФОП Волна” |
9 |
5 |
2 |
2 |
26-8 |
17 |
4 |
“Авангард” |
9 |
5 |
1 |
3 |
12-9 |
16 |
5 |
“Сокіл” |
9 |
5 |
0 |
4 |
18-17 |
15 |
6 |
“Олімпік-2000” |
10 |
3 |
4 |
3 |
18-15 |
13 |
7 |
ФСК “Степанівка” |
9 |
3 |
1 |
5 |
18-24 |
10 |
8 |
“Гарант” |
9 |
3 |
1 |
5 |
8-18 |
10 |
9 |
“Метеор” |
9 |
1 |
3 |
5 |
5-17 |
6 |
10 |
“Динамо” |
9 |
2 |
0 |
7 |
13-32 |
6 |
11 |
“Космос” |
9 |
1 |
1 |
7 |
5-18 |
4 |
ІІ група
Колос (Підліснівка) – Сєвєр (Северинівка) – 1:4
№ |
ІІ група |
И |
В |
Н |
П |
Мячи |
О |
1 |
Сєвєр (Северинівка) |
11 |
9 |
1 |
1 |
30-9 |
28 |
2 |
Юність-ЛПС (Постольне) |
12 |
9 |
0 |
3 |
30-19 |
27 |
3 |
Луч (Яструбине) |
11 |
8 |
1 |
2 |
24-10 |
25 |
4 |
СК Маяк (В. Сироватка) |
11 |
8 |
1 |
2 |
27-15 |
25 |
5 |
Україна (Токарі) |
11 |
5 |
2 |
4 |
19-15 |
17 |
6 |
Супутник (Степанівка) |
11 |
5 |
1 |
5 |
22-13 |
16 |
7 |
Олександрія (Кровне) |
11 |
5 |
0 |
6 |
20-23 |
15 |
8 |
ФОСК Новосуханівка |
11 |
4 |
2 |
5 |
18-17 |
14 |
9 |
ФК Руднівка (Руднівка) |
11 |
2 |
4 |
5 |
16-21 |
10 |
10 |
Карат (Токарі) |
11 |
3 |
1 |
7 |
14-27 |
10 |
11 |
Легіон-Батьківщина (Миколаївка) |
11 |
1 |
1 |
9 |
12-26 |
4 |
12 |
Колос (Підліснівка) |
12 |
0 |
2 |
10 |
11-48 |
2 |