Футбол.
Кубок України.
“Нафтовик” поїде в Комсомольськ.
25 липня відбулися матчі першого попереднього етапу Кубка України.
Як повідомляє сайт “Нафтовика” в матчі «Макіїввугілля» (Макіївка)-«Гірник-Спорт» (Комсомольськ), по пенальті перемогу святкувавала команда з Комсомольська, отже в другому попередньому етапі Кубка України, «Нафтовик-Укрнафта» зіграє з командою «Гірник-Спорт».
Матч відбудеться 22-го серпня, згідно регламенту змагань, господарем поля буде команда «Гірник-Спорт».