Футбол.
Бандуру по ТБ не покажуть.
Матч-відповідь кваліфікації Ліги Європи між чорногорським «Челіком» і донецьким «Металургом» (ворота якого захищає вихованець сумського футболу Олександр Бандура) по телебаченню не покажуть.
В Чорногорії трудності з організацією трансляції.
Нагадаємо, що перший матч цих команд завершився перемогою команди Володимира П’ятенка з рахунком 7:0. Матч-відповідь відбудеться в найближчий четвер, 26 липня, в 18:30.