Футбол.

Чемпіонат Сумського району.

І група (дорослі)

«Олімпік-2000» (Червоне) — «ФОП Волна» (Хотінь) — 2:1

«Сокіл» (Н. Піщане) — «Україна-Будмакс» (Токарі) — 1:1

«Батьківщина-СВ» (Косівщина) — «Гарант» (Стецьківка) — 3:1

ФСК «Степанівка» (Степанівка) — «Авангард» (Низи) — 2:1

І група (дорослі)

І

В

Н

П

Мячі

О

1

ФСК «Степанівка» (Степанівка)

9

7

0

2

20-10

21

2

«Олімпік-2000» (Червоне)

9

6

1

2

26-12

19

3

«Сокіл» (Н. Піщане)

8

5

2

1

23-7

17

4

«Батьківщина-СВ» (Косівщина)

7

5

1

1

17-9

16

5

«Космос» (Сад)

8

5

1

2

17-10

16

6

«Україна-Будмакс» (Токарі)

8

4

1

3

28-17

13

7

«ФОП Волна» (Хотінь)

7

3

0

4

14-17

9

8

«Метеор» (Кіндратівка)

8

2

3

3

18-14

9

9

«Гарант» (Стецьківка)

8

3

0

5

13-19

9

10

«Динамо» (В. Вельми)

8

2

1

5

5-15

7

11

«Авангард» (Низи)

8

1

0

7

17-38

3

12

«Факел» (В. Чернеччина)

8

0

0

8

3-33

-3

 

 

З команди «Факел» за не явку на гру знято три очки.

 

 

І група (юнаки)

«Олімпік-2000» — «ФОП Волна» — 1:1

«Сокіл» — «Україна-Будмакс» — 4:2

«Батьківщина-СВ» — «Гарант» — 4:0

ФСК «Степанівка» — «Авангард» — 0:2

І група (юнаки)

І

В

Н

П

Мячі

О

1

«Батьківщина-СВ»

8

8

0

0

30-2

24

2

«Україна-Будмакс»

10

7

1

2

18-11

22

3

«ФОП Волна»

8

5

2

1

20-5

17

4

«Факел»

8

5

2

1

22-7

14

5

«Олімпік-2000»

9

3

4

2

16-11

13

6

«Сокіл»

8

4

0

4

13-17

12

7

«Авангард»

8

3

1

4

7-17

10

8

ФСК «Степанівка»

9

2

2

5

18-26

8

9

«Гарант»

8

2

1

5

9-16

7

10

«Метеор»

8

1

2

5

4-14

5

11

«Космос»

8

1

1

6

4-14

4

12

«Динамо»

8

1

0

7

10-31

3

 

 

З команди «Факел» за не явку на гру знято три очки.

 

 

ІІ група

Легіон-Батьківщина (Миколаївка) — Сєвєр (Северинівка) — 0:1

Луч (Яструбине) — Юність-ЛПС (Постольне) — 3:0

Україна (Токарі) — Колос (Підліснівка) — 2:2

ФОСК Новосуханівка — Карат (Токарі) — 1:0

СК Маяк (В. Сироватка) — Олександрія (Кровне) — 5:3

ФК Руднівка (Руднівка) — Супутник (Степанівка) — 2:0

ІІ група

І

В

Н

П

Мячі

О

1

Луч (Яструбине)

10

8

1

1

24-8

25

2

Юність-ЛПС (Постольне)

11

8

0

3

26-19

24

3

Сєвєр (Северинівка)

9

7

1

1

23-7

22

4

СК Маяк (В. Сироватка)

10

7

1

2

25-14

22

5

Олександрія (Кровне)

10

5

0

5

20-20

15

6

Україна (Токарі)

10

4

2

4

16-15

14

7

ФОСК Новосуханівка

10

4

2

4

17-15

14

8

Супутник (Степанівка)

10

4

1

5

20-13

13

9

ФК Руднівка (Руднівка)

10

2

4

4

15-18

10

10

Карат (Токарі)

10

2

1

7

12-27

7

11

Легіон-Батьківщина (Миколаївка)

10

1

1

8

12-24

4

12

Колос (Підліснівка)

10

0

2

8

10-40

2