Футбол.
Чемпіонат Сумського району.
І група
Дорослі
“Метеор” (Кіндратівка) – ФСК “Степанівка” (Степанівка) – 2:5
“Авангард” (Низи) – “Олімпік-2000” (Червоне) – 0:9
“ФОП Волна” (Хотінь) – “Факел” (В. Чернеччина) – +:-
№ | І група (дорослі) | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | ФСК “Степанівка” (Степанівка) | 8 | 6 | 0 | 2 | 18-9 | 18 |
2 | “Сокіл” (Н. Піщане) | 7 | 5 | 1 | 1 | 22-6 | 16 |
3 | “Космос” (Сад) | 8 | 5 | 1 | 2 | 17-10 | 16 |
4 | “Олімпік-2000” (Червоне) | 8 | 5 | 1 | 2 | 24-11 | 16 |
5 | “Батьківщина-СВ” (Косівщина) | 6 | 4 | 1 | 1 | 14-8 | 13 |
6 | “Україна-Будмакс” (Токарі) | 7 | 4 | 0 | 3 | 27-16 | 12 |
7 | “ФОП Волна” (Хотінь) | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-15 | 9 |
8 | “Метеор” (Кіндратівка) | 8 | 2 | 3 | 3 | 18-14 | 9 |
9 | “Гарант” (Стецьківка) | 7 | 3 | 0 | 4 | 12-16 | 9 |
10 | “Динамо” (В. Вельми) | 8 | 2 | 1 | 5 | 5-15 | 7 |
11 | “Авангард” (Низи) | 7 | 1 | 0 | 6 | 16-36 | 3 |
12 | “Факел” (В. Чернеччина) | 8 | 0 | 0 | 8 | 3-33 | -3 |
З команди «Факел» за не явку на гру знято три очки.
Юнаки
“Метеор” – ФСК “Степанівка” – 0:0
“Авангард” – “Олімпік-2000” – 0:0
“ФОП Волна” – “Факел” – +:-
“Україна-Будмакс” – “Батьківщина-СВ” – 0:1
№ | І група (юнаки) | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | “Україна-Будмакс” | 9 | 7 | 1 | 1 | 16-7 | 22 |
2 | “Батьківщина-СВ” | 7 | 7 | 0 | 0 | 26-2 | 21 |
3 | “ФОП Волна” | 7 | 5 | 1 | 1 | 19-4 | 16 |
4 | “Факел” | 8 | 5 | 2 | 1 | 22-7 | 14 |
5 | “Олімпік-2000” | 8 | 3 | 3 | 2 | 15-10 | 12 |
6 | “Сокіл” | 7 | 3 | 0 | 4 | 9-15 | 9 |
7 | ФСК “Степанівка” | 8 | 2 | 2 | 4 | 18-24 | 8 |
8 | “Авангард” | 7 | 2 | 1 | 4 | 5-17 | 7 |
9 | “Гарант” | 7 | 2 | 1 | 4 | 9-12 | 7 |
10 | “Метеор” | 8 | 1 | 2 | 5 | 4-14 | 5 |
11 | “Космос” | 8 | 1 | 1 | 6 | 4-14 | 4 |
12 | “Динамо” | 8 | 1 | 0 | 7 | 10-31 | 3 |
З команди «Факел» за не явку на гру знято три очки.
ІІ група
Сєвєр (Северинівка) – СК Маяк (В. Сироватка) – 4:0
Юність-ЛПС (Постольне) – Легіон-Батьківщина (Миколаївка) – 2:0
Карат (Токарі) – Україна (Токарі) – 2:1
Колос (Підліснівка) – Луч (Яструбине) – 0:5
Супутник (Степанівка) – ФОСК Новосуханівка – 3:1
Олександрія (Кровне) – ФК Руднівка (Руднівка) – 3:2
ФК Руднівка (Руднівка) – СК Маяк (В. Сироватка)- +:-
СК «Маяк» зарахована технічна поразка через участь в матчі гравця (Супрун Дмитро), який мав відбувати дискваліфікацію.
№ | ІІ група | І | В | Н | П | М`ячі | О |
1 | Юність-ЛПС (Постольне) | 10 | 8 | 0 | 2 | 26-16 | 24 |
2 | Луч (Яструбине) | 9 | 7 | 1 | 1 | 21-8 | 22 |
3 | Сєвєр (Северинівка) | 8 | 6 | 1 | 1 | 22-7 | 19 |
4 | СК Маяк (В. Сироватка) | 9 | 6 | 1 | 2 | 20-11 | 19 |
5 | Олександрія (Кровне) | 9 | 5 | 0 | 4 | 17-15 | 15 |
6 | Супутник (Степанівка) | 9 | 4 | 1 | 4 | 20-11 | 13 |
7 | Україна (Токарі) | 9 | 4 | 1 | 4 | 14-13 | 13 |
8 | ФОСК Новосуханівка | 9 | 3 | 2 | 4 | 16-15 | 11 |
9 | ФК Руднівка (Руднівка) | 9 | 1 | 4 | 4 | 13-18 | 7 |
10 | Карат (Токарі) | 9 | 2 | 1 | 6 | 12-26 | 7 |
11 | Легіон-Батьківщина (Миколаївка) | 9 | 1 | 1 | 7 | 12-23 | 4 |
12 | Колос (Підліснівка) | 9 | 0 | 1 | 8 | 8-38 | 1 |