Футбол.

Чемпіонат Сумського району.

«Факел» (В. Чернеччина) — «Авангард» (Низи) — 1:5

«Динамо» (В. Вельми) — «Україна-Будмакс» (Токарі) — 1:3

«Космос» (Сад) — «ФОП Волна» (Хотінь) — 4:2

«Олімпік-2000» (Червоне) — «Метеор» (Кіндратівка) — 3:2

ФСК «Степанівка» (Степанівка) — «Гарант» (Стецьківка) — 3:1

«Батьківщина-СВ» (Косівщина) — «Сокіл» (Н. Піщане) — 2:0

І група (дорослі) І В Н П М`ячі О
1 «Сокіл» (Н. Піщане) 7 5 1 1 22-6 16
2 «Космос» (Сад) 8 5 1 2 17-10 16
3 ФСК «Степанівка» (Степанівка) 7 5 0 2 13-7 15
4 «Батьківщина-СВ» (Косівщина) 6 4 1 1 14-8 13
5 «Олімпік-2000» (Червоне) 7 4 1 2 15-11 13
6 «Україна-Будмакс» (Токарі) 7 4 0 3 27-16 12
7 «Метеор» (Кіндратівка) 7 2 3 2 16-9 9
8 «Гарант» (Стецьківка) 7 3 0 4 12-16 9
9 «Динамо» (В. Вельми) 8 2 1 5 5-15 7
10 «ФОП Волна» (Хотінь) 5 2 0 3 13-15 6
11 «Авангард» (Низи) 6 1 0 5 16-27 3
12 «Факел» (В. Чернеччина) 7 0 0 7 3-33 0

 

І група (юнаки)

«Факел» — «Авангард» — 8:0

«Динамо» — «Україна-Будмакс» — 3:4

«Космос» — «ФОП Волна» — 2:2

«Олімпік-2000» — «Метеор» — 1:1

ФСК «Степанівка» — «Гарант» — 3:2

«Батьківщина-СВ» — «Сокіл» — 3:2

І група (юнаки) І В Н П М`ячі О
1 «Україна-Будмакс» 8 7 1 0 16-6 22
2 «Батьківщина-СВ» 6 6 0 0 25-2 18
3 «Факел» 7 5 2 0 23-7 17
4 «ФОП Волна» 6 4 1 1 19-4 13
5 «Олімпік-2000» 7 3 2 2 15-10 11
6 «Сокіл» 7 3 0 4 9-16 9
7 ФСК «Степанівка» 7 2 1 4 18-24 7
8 «Гарант» 7 2 1 4 9-12 7
9 «Авангард» 6 2 0 4 5-17 6
10 «Космос» 8 1 1 6 4-14 4
11 «Метеор» 7 1 1 5 4-14 4
12 «Динамо» 8 1 0 7 10-31 3

 

ІІ група

«Юність-ЛПС» (Постольне) — «Сєвєр» (Северинівка) — 3:4

«Луч» (Яструбине) — «Карат» (Токарі) — 3:2

«Легіон-Батьківщина» (Миколаївка) — «Колос» (Підліснівка) — 4:1

«Україна» (Токарі) — «Супутник» (Степанівка) — 2:2

ФОСК «Новосуханівка» — «Олександрія» (Кровне) — 3:1

ІІ група І В Н П М`ячі О
1 Юність-ЛПС (Постольне) 9 7 0 2 24-16 21
2 СК Маяк (В. Сироватка) 7 6 1 0 20-7 19
3 Луч (Яструбине) 8 6 1 1 16-8 19
4 Сєвєр (Северинівка) 7 5 1 1 18-7 16
5 Україна (Токарі) 8 4 1 3 13-11 13
6 Олександрія (Кровне) 8 4 0 4 14-13 12
7 ФОСК Новосуханівка 8 3 2 3 15-12 11
8 Супутник (Степанівка) 8 3 1 4 17-10 10
9 ФК Руднівка (Руднівка) 7 0 4 3 11-15 4
10 Легіон-Батьківщина (Миколаївка) 8 1 1 6 12-21 4
11 Карат (Токарі) 8 1 1 6 10-25 4
12 Колос (Підліснівка) 8 0 1 7 8-33 1